Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz férfi-skorpió aszcendens,...

Szűz férfi-skorpió aszcendens, bak nő -rák aszcendens. Kilátások? Működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A férfi aszcendensét nem tudom, a többi stimmel. Nálunk elég jól működik (házasság). De hogy őszinte legyek, nem hiszek ebben, szerintem az emberi tényező sokkal többet számít.
2013. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha ezek alapjan valasztasz part, fog meg nehany sulyos csalodas erni az eletben...
2013. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dreigang ***** válasza:

Ha csak a fényszögeket nézzük:

Szűz-Bak és Skorpió-Rák trigon, vagyis elég probléma-mentesnek tűnik a dolog, viszont a Szűz-Skorpió egészen máshogy működik, mint a Bak-Rák oppozíció.

Érdemes lenne egy pontos elemzést készíteni, hiszen akkor kiderül, hogy a jellemzők közül melyik az erősebb, és mehet is az összeillőségi próba. Ez természetesen csak egy játék - habár itt is "emberi tényezőkről" van szó - mégsem ezek alapján választunk párt. Ha működik a dolog - vagy sem - annak a miértjére persze lehet megközelítő magyarázatokat találni a születési horoszkóp alapján, de jósolni még senkinek sem sikerült biztosat (hiszen akkor ismernénk a jövőnket).

A döntéshozatalt illetően a párkapcsolat-asztrológia irányú érdeklődés inkább jelezhet bizonytalanságot, hiszen az égitestek állásától remélünk ilyenkor fogódzót.

A megérzéseink viszont ennél pontosabb képet adhatnak jövőnkről, csak hallgatni kell rájuk.

2013. okt. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm második válaszoló az értem való aggódást, de talán szeretném magam megkímélni a csalódásoktól, ezért érdeklődtem.
2013. okt. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!