Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bioritmusom szerinte fizikai...

Bioritmusom szerinte fizikai állapotom 1%-on lesz. Szerintetel ez hatással lesz a vizsgámra?

Figyelt kérdés

Forgalmi vizsga napjáról van szó.intellektuális:74%,

érzelmi állapotom pedig 30% lesz.kicsit elvagyook keseredve,pont ebben a rossz állapotomban,közérzetemben kell majd vizsgáznom jövő héten.mennyire lesz ez hatással a vizsgámra? elvégre nem kell a vezetéshez fizikai állapot annyira,nem?



2014. ápr. 13. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen halaszd el azt a vizsgát, mert 1% fiz azt is jelentheti, hogy ájulás környékez majd.


Ha oktató előtt leszel rosszul, vagy szédelegsz (ami még rosszabb, mert részegnek is gondolhat!!!), akkor hiába lenne meg elméleti, nem is fogják engedni hogy újra vizsgázz.


Ne ezen múljon!

2014. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én is azt mondom tedd át egy másik napra, amikor harmónikusabban állnak a százalékok.
2014. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez de egy hülyeség...

Megcsináltattam több helyen ezt a bioritmusos baromságot, és mindegyiknél mínuszban voltam, csak eltérő számokkal(???). Mégis a szellemi teljesítményem tökéletes, az érzelmi állapotom mínuszban van, legalábbis az átlagember-értelmezés szerint. Nem értem, hogy az emberekkel való negativitás miért rossz. A fizikai állapotom most tényleg mínuszban van, de ez így van már kb. egy hónapja, ami eszerint az ostobaság szerint lehetetlen.

De tudok neked segítséget adni: ne hidd el, hogy ez igaz, mert akkor a placebóhatás miatt tényleg fáradt leszel majd. Hidd inkább az ellenkezőjét.

2014. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó tanácsát inkább megfogadom.Már csak azért is igyekszek energikus lenni.Köszönöm,most már boldogabb gondolatokkal fekszek le azt hiszem.Át tenni már amúgy sem nem tudom. Szorítsatok! :) szerda reggel :)
2014. ápr. 13. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2014. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Túl vagy már rajta? Sikerült?
2014. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen túl,és sikerült. nem volt rossz,tök komoly voltam,viszonylag kevés(7) hibával.
2014. ápr. 16. 12:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, látod. A fizikai állapotod részben a lelki állapotodtól függ, amit meg te irányítasz. Egyébként gratulálok a szép eredményhez.
2014. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi. Elotte direkt probältam mozogni,marcsak azert is,hogy formaban legyek.
2014. ápr. 17. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!