Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópotok, s milyen...

Mi a horoszkópotok, s milyen horoszkópú pasi/nő szokott tetszeni nektek? (Nemet is írjatok légyszi! )

Figyelt kérdés
(Akik nem hisznek a horoszkópokban,azok ne rontsák itt feleslegesen a levegőt!! Kösz.)

2014. ápr. 16. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vízöntő nő vagyok, hosszú kapcsolatom volt nyilassal és oroszlánnal, vízöntővel is jól kijöttem, de a halak agyamra ment. (két halak jegyű is udvarolgatott, de sikítva menekültem) :-))
2014. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én Bak vagyok a legrosszabbik fajta esküszöm neked volt már pár nővel dolgom, de fogalom sincs mi volt a horoszkópjuk nem szoktam megkérdezni az áldozat horoszkópját soha, de legközelebb megkérdezem és a horoszkóp alapján fogjuk kiválasztani a pózt kár, hogy nincs kutya horoszkóp mert akkor lenne kutyapóz.
2014. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Andi80018 válasza:
55%
Én hal vagyok, főleg a skorpiókat, szüzeket, bikákat csipem.
2014. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Oroszlán férfi vagyok. Mérleg, nyilas, ikrek akik talán legjobban bejöttek, de alapvetően nem horoszkóp alapján ismerkedtem.
2014. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Kos nő vagyok, 26 éves, komoly kapcsolatom szűzzel volt, és most egy ikrek horoszkópú párom van, ez is komoly kapcsolat.

Ezeken kívül a rákokba bonyolódtam mindig bele érzelmileg, de seveled senélküled dolognál nem lett több.

2014. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ikrek nő vagyok, és mindig sikerült bakokba beleesnem. Most mondjuk mérleg férfiba vagyok szerelmes, már egy éve.
2014. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Isten ments a szűz pasiktól! (szűz nő)
2014. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ikrek nő vagyok, és annak ellenére, hogy taszítanom kéne őket, a szűz jegyű pasik vonzanak leginkább. Az első párom halak volt, vele két évig alkottunk egy párt, majd volt 2 kapcsolatom szűz jegyűekkel, fél- és másfél évesek. most újra egy halak jegyű tetszik.. :) Pedig őt is taszítanom kéne!:D Szexuálisan gyakran vonzódom még a nyilasokhoz, kosokhoz is.
2014. ápr. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

skorpio vagyok , ahány lányt szeretem vagy barátok voltunk ök is skorpiók , csak skorpiókkal tudok leni .

volt már olyan is amikor ugyan azon a napon születünk .

2014. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bika nő vagyok, volt már 2 skorpió barátom (egyik 6 hónapos kapcsolat, másik több, mint 3év) aránylag elég jó volt velük,akkor egy rák barátom, de az egy idegbeteg állat volt, és volt egy vízöntő pasim, akivel összeakartam jönni, de inkább megtartottam "dugópajtinak", mert kiszámíthatatlan és nagyon hisztis volt. Randiztam egy másik vízöntővel az is pont ugyanilyen volt. A nyáron volt egy szexkapcsolatom szűz pasival, ő érdekes volt, mert egyszer a világ legjobb pasijának képzelte magát, akit minden nő akar, máskor meg egy utolsó kis szerencsétlenségnek. A jelenlegi párom is szűz, ő ellentéte az előző pasinak, bár ő is labilis egy kicsit lelkileg (a nehéz múltja miatt), de vele jobb minden.
2014. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!