Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópotok, s milyen...

Mi a horoszkópotok, s milyen horoszkópú pasi/nő szokott tetszeni nektek? (Nemet is írjatok légyszi! )

Figyelt kérdés
(Akik nem hisznek a horoszkópokban,azok ne rontsák itt feleslegesen a levegőt!! Kösz.)

2014. ápr. 16. 14:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem.
2014. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szia! Oroszlán nő vagyok, és én pl színészeknél vettem észre hogy mindig azokat tartom szimpatikusnak meg nagy tehetségnek akiknek a csillagjegye elvben passzol az enyémhez, szóval kos, nyilas, vízöntő, esetleg halak. Hogy ne csak fiktív szimpatizálás legyen, személyesen is ismerek kos pasikat akiket bírok, de most pl egy bika sráccal vagyok így, lehet az aszcendense passzol az enyémmel :D Ja és az oroszlán palikat is bírom
2014. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vízöntő lány vagyok,és a legtöbb fiú aki tetszett ikrek volt! :D Bár 2 évig egy kosba, 1 évig egy nyilasba voltam szerelmes.
2014. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En Nyilas vagyok es osztonosen az oroszlanokra bukom:-))A halakkal van vonzalom, de nem muxik hozzabb tavon, az egyik nagy szerelem rak volt egy total agyrem mindenbol hatalmas erzelmi kerdest csinalt es mindent szazszor kianalizalt, az ikrek egy pszcihopata de iszonyu eros a szexualis vonzalom, a merlegekkel is jo volt de ok nem szenvedelyesek:-))


Hosszu tavon csak az oroszlanokkal mukodik annak ellenere h neha kibirhatatlanok:-))


Egyebkent megfigyeltem h elsosorban en az oroszlanokat, halakat, ikreket, rakokat es a kosokat vonzom valamiert:-))

2015. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!