Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő-nyilas férfi?

Nyilas nő-nyilas férfi?

Figyelt kérdés
Parkapcsolatra gondoltam.Szerintem nem tul jó ha egy Parkapcsolatban mindkettő nknek ugyan az a csillagjegye.
2014. ápr. 17. 04:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem jó, miért vagyunk együtt? Vagy dgwtttwtagwtmj egyáltalán? Én ezt nem értem $: 13/l
2014. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem egy 13 evea tinolany velemenyet kérdeztem. Nem azt mondta hphy nem jó, csak ha vita van egyikük
2014. ápr. 17. 11:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyik fél sem enged nem túl jó. Túlságosan eros személyiségek vagyunk igy.Suerintem
2014. ápr. 17. 11:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen az a tinolány? tinólány?

A kérdésedben a válasz,nyilasok,azok mindig lövöldözni fognak agymásra...

2014. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem egy 13 éves kislány válaszára vársz ,de ennyi erővel kérdezhetnéd azt is ,hogy létezik e a télapó.
2014. ápr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Tejoeg.Komolyan ez alapján nézed meg , hogy kivel állsz le és kivel nem ? Hogy milyen a csillagjegye, és egyezik-e a tiéddel? Na és az valyon mit jelenthet ? Komolyan , nem tokmindegy h egyformae a csillagjegyetek, vagy nem ha egyszer szeretitek egymást? Ha mind a ketten nagyszájuak vagytok , akkor is ha szeretitek egymast , es szuksegetek van egymasra, akkor normalissan megtudjatok beszelni a dolgaitokat.Ha nem, akkor szemelyisegfuggo.De akkorsem csillagjegy.Semmi koze.Tejoeg, s meg milyen valaszok erkeztek rá...komolyan a helyedben inkább ki sem irtam volna ezt a kérdést....
2014. ápr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó tanácsnak szánom,ha valaki el tudja fogadni:

egyik nagynéném "későn" ment férjhez. Egyszer megkérdeztem tőle:

- Hogy vagytok

- Hát,ha látom hogy ideges,én fogom be a pofámat.Ha én vagyok ideges,ő fogja be a pofáját.

Megjegyzés: Nem végzett egyetemet Amikor kislány vőlt még csak 4 osztályos volt az elemi.Megtalálják a békés egymás mellett élést akik akarják. Akikben pedig nincs meg a jóakarat,bámulhatják a csillagokat amig élnek.

2014. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a csillagokat bámulni,nem olvasgatok hülye horoszkopokat,csak kivancsi voltam nehany velemenyre...
2014. ápr. 21. 06:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ez alapján választok magamnak társat...Nemvolt soha szempont az ilyesmi :-)
2014. ápr. 21. 06:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor te még - ezen a téren - normális vagy.
2014. ápr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!