Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz jegyű férfinak miért...

Szűz jegyű férfinak miért szimpatikus a Nyilas jegyű nő? Hogyan jönnek ki lelkileg kapcsolatban és szex terén?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 1. 19:55
 1/4 anonim válasza:
100%

Nyilas vagyok, és volt egy szűz "udvarlóm", akivel kifejezetten nem jöttünk össze, de elég jól megvoltunk.

Azt vettem észre, hogy leginkább a humor az, ami összetartja őket. Lelkileg... szerintem a nyilas többet foglalkozik a szűzzel, mint fordítva, de alapvetően jól kijönnek, nagyjából mindent meg tudnak beszélni - szerintem. :)

De itt egy pontosabb "elemzés": [link]

2014. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
basszus, nekem 3 éve csapja a szelet egy szűz jegyű pasi, én nyilas vagyok. Mondtam neki, hogy max barátok lehetünk, beletörődött azt hiszem. Viszont azóta is jóba vagyunk, sőt folyton együtt lógunk az egyetemen. Azt nem tudom egy kapcsolatban hogyan jönne ki a 2 jegy, de mi azér vagyunk ennyire egy hullámhosszon, mert egyforma a humorunk és emberileg tiszteljük egymást.
2014. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki hisz ilyen baromságban?
2014. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nyilas nö vagyok es a szüz jegy szimpatikus szamomra,mert preciz.Viszont nekem tul komoly ami nem tetszik,mert a nyilas kalandor.a nyilas a tüz jegyüekkel jön ki inkabb.(altalaban)kos,oroszlan
2014. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!