Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy kos férfi és egy skorpió...

Egy kos férfi és egy skorpió no mennyire illik ossze?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok járatos ebben a témában, tud valaki mondani errol valamit, kicsit bovebben, ha lehet. Koszi

2014. ápr. 20. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Horoszkop szerint semennyire, nekem 3 ilyen kapcsolatom is volt,egy se mukodott.. de nem azert mert a horoszkop szerint kosok voltak hanem mert ketto kozuluk egoista s...ggfej.
2014. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez jó válasz volt, és nagyon hasznos, ment a kis zold kéz :)))))))
2014. ápr. 20. 11:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nénikém (skorpió) több, mint harminc éve házas egy kos jegyű férfival. Jól megvannak, nem csalták meg egymást és veszekedni is ritkán szoktak. Papám is kos egyébként és nem hogy nem önző, de az egyik legnormálisabb ember, akit ismerek.
2014. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Valamennyire vonzzák egymást (gondolom leginkább szexuálisan), de valójában nem éppen illenek össze. Ebben a felállásban a kos férfi szokott szenvedni. Már ha nem lép ki időben. A skorpió nő iszonyú féltékeny és uralkodó típus, a kos meg nem nagyon bírja az állandó "megfigyelést" és ellenőrzést. Szóval a kos lépni szokott. De ha nincs hova, pl együtt élnek és a nőé a lakás, akkor ha vele marad a nővel, akkor vitákkal teli kapcsolat lesz. Persze próbálnak újra meg újra összerázódni, de sérelmekkel teli, már nem lesz az igazi....
2014. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hááát, nem nagyon orulok a válaszodnak, de igazad lehet. És koszonom.
2014. ápr. 21. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerek kos-skorpió párost, de egyik sem terrorizálja, ellenőrizgeti a másikat. Ők is már több, mint 20 éve együtt vannak. Aki a horoszkóp alapján választ vagy hagy el mást, az hülye. Nem tudok már rá mást mondani.
2014. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, természetesen én is csak kíváncsiságból kérdezem, biztosan nem hagynám el a páromat azért, mert ilyen, vagy olyan a csillagjegye. Nem is ennek alapján választottam, és teljesen igazad van, hogy ez hulyeség, koszonom a te válaszodat is :)
2014. ápr. 21. 18:02
 8/10 anonim válasza:
Egy skorpió egy kossal, de hát hogy? A skorpió kicsi és a sivatagban él, a kos meg nagy és nem szereti a sivatagot. Mégis, hogy illenének össze? Nem értem, hogy lehet ilyen butaságot kérdezni...
2014. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen házaspárt. Hát nem egy idill a családi életük, bár próbálják annak mutatni. A nő nagyon elnyomja a kos férjét. Az meg tűri, mert anyagilag nagyon rosszul járna, ha elválna.
2014. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%
Ha ez alapján nézed akkor semennyire, mert a horoszkópok lejjebb vannak a pletyka szintnél.
2014. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!