Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkópból hogy kell kiolvasni?

Horoszkópból hogy kell kiolvasni?

Figyelt kérdés

Elkészítettem a sajátomat, (de nem ilyen weboldal alapján amit így a magazinok oldalán lehet, hanem rendes, hagyományos horoszkópot)

És érdekelne, hogy mi alapján határozható meg a párunk csillagjegye, akibe nagy eséllyel futhatunk bele.

(természetesen ez nem mérvadó lesz, csak érdekel, hogy a kidolgozott horoszkópról hogy lehet kiolvasni)


A fényszögeket kell nézni? Vagy azt, hogy melyik házban, melyik jegy tartózkodik? Vagy a Vénusz helyéhez köthető?


Aki meg hülyeségnek tartja, nem kell prédikálni, spóroljon meg életidőt azzal, hogy nem ír.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.


2014. ápr. 27. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik horopszkópisklát kérdezed.


Sajna a legalapvetőbb dolgokon kívül (pl. csillagjegyek, ascendens definiciója, ilyesmi) semmiben nincs egyetértés két horoszkópkészítő között.

2014. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy irányzat, amelyik úgy nézi, hogy az aszcendenssel szemben lévő jegy (a deszcendens)lenne az, ami téged jól kiegészítene. Ez azonban többnyire nem egyezik meg a vágyképpel, amit férfiak esetében a Vénusz jelez, nők esetében a Mars. Szóval lehet hogy a deszcendensed alapján valamilyen gyakorlatias föld-jegy illene hozzád, a vágyképed (a Vénusz) azonban az Oroszlánban van, vagyis valamilyen bombázó, életvidám szupercsajok vonzanak. Ha ehhez még negatív fényszögek is kapcsolódnak, akkor jó eséllyel többször fogsz bukni a párkapcsolatokban.
2014. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

De rájöttem, egyszerűbb lenne, ha megmutatnám.

94.06.15-ös fiú vagyok.


[link]

2014. ápr. 27. 17:19
 4/19 anonim ***** válasza:

Születés helyét és óra-percet nem írtál, így nem tudtam leellenőrizni, de feltételezem hogy jó az ábra.

A Vénuszod (akik vonzanak) az Oroszlánban áll (hogy beletrafáltam)és a 8. házban, ami Skorpió jellegű ház. Azok fognak vonzani, akik ezeket a jegyeket mutatják. (A jellemük, nem a Nap-jegyük.)

Fényszög: Jupiter kvadrát: túlrajongod, idealizálod ezeket a nőket.

Uránusz oppozíció: rendszeresen felborulnak a kapcsolataid.

2014. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja, milyen szoftvert használsz?
2014. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Budapest, 18:35

Sky asztrológiai rendszer a program neve, hasonlít a Placidushoz.


Amúgy, mostanában egyre több oroszlánba botlok. De régebben a vízjegyűek vonzottak halálosan.

És valóban, olykor piedesztálra emelem őket :D Ezek szerint nem egy jó szokás.

2014. ápr. 27. 18:03
 7/19 A kérdező kommentje:

A kapcsolat felborulásokról nem tudok mit mondani.

Még nem sikerült összejönnöm senkivel sem, nem megy a kezdeményezés, önbizalomhiány, apa, stb... Nehezen kezelem a másik nemet.

2014. ápr. 27. 18:06
 8/19 anonim ***** válasza:
kérdező, hogyan tudtál ilyet rajzolni?
2014. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Fentebb írtam a program nevét.

Programmal készítettem, mert a bolygómozgásokat nem tudom fejből :)

2014. ápr. 27. 18:29
 10/19 anonim ***** válasza:
értem, köszönöm. a 2-4 válasz írójától ha szabad, megkérdezném, hogy hogy sikerült az asztrológiában komolyabban elmerülni? mert amikről írtál eddig talán nem is hallottam. igazából engem eléggé érdekel az asztrológia már jóideje. neten sokmindennek utánaolvastam, meg intuitív módon nálam jól működik a jellemismeret. csillagjegyek + intuíció, ez egy elég jól bevált módszerem, meg jól is működik. de a csomópontokról stbről rettenetesen keveset tudok. kaphatnék esetleg pár tippet hogy hol vagy hogyan járhatnék utána ezeknek részletesebben?
2014. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!