Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak-Nyilas páros működik...

Halak-Nyilas páros működik párkapcsolati szinten? Van olyan akinek van tapasztalata esetleg?

Figyelt kérdés
Mivel azt lehet olvasni, hogy ez a "két jegy messziről kerülje egymást", mégis érdekelne, hogy esetleg valakinek működik e párkapcsolati szinten? Vagy tényleg igaz, amit a horoszkóp mond és nem illik össze a két jegy?

2014. máj. 18. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyannal járok, akit messziről kerülnöm kellett volna és olyannal nem jöttem ki, aki álompárosítás lett volna.
2014. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem működött. Hogy ez általános lenne-e, azt nem tudom, mert rajta kívül más halakat nem kerültem ilyen közeli kapcsolatba, de azzal az eggyel nem működött.


Milyen is volt?

Kedvesnek tűnt, de nagyon keveset beszélt, szinte nekem kellett döntenem mindenben, annyira nem kommunikált. Ettől én nagyon bizonytalanná váltam, de úgy hittem azért csöndes, mert épp elég nehéz helyzetben volt. Erre fogtam, és türelmes voltam vele.

Közben én meséltem magamról neki, és érdekelte, próbáltam úgymond felvidítani heteken át. Teljesen őszinte voltam vele, odaadó, türelmes.

De volt egy pont, amikor már úgy éreztem, hogy ez túl egyoldalú. Még nem szakítottam, adtam egy esélyt, hogy lépjen, csak már én sem beszéltem hozzá nagyon, és én is inkább vártam, hogy ő irányítson. Hát ennek az lett az eredménye, hogy ő szakított velem. Minden előjel nélkül egyszer csak hátbatámadott azzal, hogy szakítsunk.


Egy undorító p.cs.

Az amit kedvességnek hittem, nem volt más, mint csali.

A hallgatása is szándékos volt. Nem az éppen nehéz munka és anyagi helyzete miatt volt bánatos, hanem egyáltalán nem akart igazi párkapcsolatot, csak kihasználni, hogy legyen kivel ágyba bújnia. Egy undorító féreg volt ez a halak.

Csalódott valamelyik előző barátnőjében és azt más nőkön bosszulja meg. Egy szánalmas alak.


Nem mondom, hogy minden halak ilyen, mert nem tudom. De a nyilasoknak azt javaslom, hogy kétkedve fogadják azt, amit a halak tesz, és ha odaadásukért cserébe a halaktól nem éreznek semmit, akkor csak óvatosan!

Mert amíg a nyilas teljes bizalommal áll a másikhoz, addig az a másik úgy használja ki, ahogy csak tudja...

2014. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2# köszönöm szépen, ez hasznos volt :) én szintén halak vagyok de egyáltalán nem használok ki másokat, sőt amit leírtál erről a személyről nem egyezik velem pl egyik tulajdonsága se. Akkor talán nem minden halak egyforma, ahogy írtad :)
2014. máj. 19. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!