Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek nyilas-halak jo...

Szerintetek nyilas-halak jo parositas? Vannak itt olyanok?

Figyelt kérdés
tudom tüz es viz.

2014. jún. 5. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag nem jó,mármint az asztrológia szerint,de a valóságban simán jó lehet.Én például nyilas vagyok,de mindenki azt hiszi hogy halak a csillagjegyem,mert olyan vagyok..nem is hiszek ezekben a dolgokban.
2014. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tűz és víz... ahogy mondani szokták, az ellentétek vonzzák egymást.
2014. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be... Egy hazug és megbízhatatlan halakat sikerült kipecáznom, aki még nagy színész is, ugyanis mindez nem látszott rajta!

Én nyilas vagyok, és akikkel legkevésbé sem jövök ki, azok az ikrek. De mondhatom, hogy még egy ikrek is kiszámíthatóbb és őszintébb, mint egy halak! Az ikrek nyíltan vállalja, hogy egy érzéketlen alak, míg a halak eljátssza a kedvest, csak azért hogy megkapjon, aztán előbb utóbb kiderül, hogy egy üres fejű tetű, szíve sincs.

Az, hogy tűz és víz, még nem lenne baj, sőt! De itt más a baj...

2014. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat igen. Az a baj a halaknak sok arca van,es mig masok elött kedves,mindenki szereti,veled meg neha egy gonosz ember.nem lehet kiismerni,eligazodni rajta.mindig masokat majmol. az ikrek pedig a horoszkopban a nyilas parja.
2014. jún. 8. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!