Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez lenne a sors? Van ennek...

Ez lenne a sors? Van ennek valami jelentése?

Figyelt kérdés
Ma szembesültem valamivel, ami eddig elkerülte a figyelmem. Két ismerősöm is ezen a napon született. Ők olyanok voltak számomra, akikkel érdekes, mondhatni különleges volt a kapcsolatom. Az egyik fél olyan volt mint a lelki társam, úgy éreztük mindketten hogy ebből még sok minden lehet, erős volt a kötelék, de idővel eltávolodtunk egymástól. A másik féllel pedig akkor hozott össze először a sors, amikor neki volt párja, másodjára évekkel később mikor egymásba botlottunk, akkor már nekem volt kapcsolatom, mégis érezni lehetett, hogy mindkét fél részéről meglett volna az a bizonyos kapocs, csak tiszteltük egymás kapcsolatát, nem léptünk semerre. Létezhet hogy ez valamilyen égi elrendelés, vagy a sors keze, vagy üzenet számomra?

#jel #fontos! Sors
2014. jún. 27. 15:22
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom. Lehet van ebben valami sorsszerűség, de lehet véletlen is. Ahogy elolvastam a kérdésed azon kaptam magam, hogy máris azon gondolkodom, mi lett volna ha...??

Áá...ezen én is annyit gondolkoztam már...bocsi a használhatatlan válaszért...

Viszont ajánlok egy filmet,ami pont ilyesmiről szól: Mr.Nobody (a mozicsillagon fent van) :D

2014. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Tudod nem használhatatlan amit írtál, elgondolkodtatott. Ez nem tudom véletlen - e, vagy sorsszerűség, de az biztos, hogy a véletlenek egy picit furcsák az életemben, és sok is van belőlük. Mintha mutatnának valamit, amire még nem jöttem rá. Egy dolog viszont visszatér, ha már így a számoknál tartunk, az pedig a 9es szám. Szinte ekörül forog az életem. Eddig tartanak bizonyos állapotok, és még sorolhatnám. Annál például tudom hogy sorsszerű, viszont ez a születésnaposdi reggel szinte mellbe vágott. Köszönöm a filmajánlót is, meg fogom keresni, és megnézem! :)
2014. jún. 27. 20:48
 3/3 anonim válasza:
nagyon szivesrn,orulok hogy tudtam "segiteni". Remelem egyszer rajossz hogy mi a "sorsod".:)
2014. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!