Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A születésihorszkópban konkrét...

A születésihorszkópban konkrét emberekre utalások is vannak akik sorsdöntö fordulatot hoznak az életemben? Vagy ezeket csak belekézelem és belemagyarázom?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el tanulmányozni a születésihorszkópomat.Önismereti célból.Teljes mértékben láttam benne az eddigi életem, és a problémáim.Ám megvizsgáltam azokat a jegyeket amelyekben bolygók aszteroidák és egyébb vannak. Megnéztem a legjobb barátaim, s az életemre legnagyobb hatást gyakorló emberek horoszkópját jegyeit.Bizony felismertem öket,és a kapcsolatok mibenlétét.De, hogy biztos legyek tanulmányoztam a számmisztkát is.Ott is nagyon sok dolog stimmel.Szerintetek ennyi véletlen lehet?
2014. júl. 16. 07:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Pl egy példa: 8dik házban van a Plutó- 22es mesterszámom van és Plutó a bolygó Vagy mérleg házaspár a legjobb barátaim akik kapcsolatban vannak a vénuszommal. Ö általuk ismertem meg egy velem azonos aszcendensü(BAK) bika jegyü nöt.A bak aszcendensemben van a vénusz, Bikában a mars.A mérlegnek bikának is bolygója a vénusz.A nö is 27/9 a számmisztikában. Ráadásúl elindított bennem egy gondolkodási változást.
2014. júl. 16. 07:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem van tehetseged, erzeked az asztrologiahoz; mindegy hogy minek nevezed: belemagyarazasnak vagy masnak, mert az asztrologiahoz sok intuicio kell ami neked megvan. A kerdesedre a valaszt is megadtad.

Veletlenek pedig nincsenek!

2014. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A véletlenekben én sem hiszek!Csak eddig szkeptikus voltam,ám ez megváltozott.Nem tudom, hogy 2 napi ezoteriás foglalkozás után reálisak e a feltételezéseim, illetve az analizisem.
2014. júl. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!