Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a tetszés jelei, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a tetszés jelei, vagy csak belemagyarázom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja tetszik egy fiú, aki évfolyamtársam. Köszönőviszonyban vagyunk, néha beszélünk is, de (eddig) csak sulis dolgokról. Általában mosolyogva szoktunk köszönni egymásnak (de nyilván senki sem gyászos arccal köszön a másiknak...).

Egyszer odajött hozzám egyik óra előtt, egy kicsit beszélgettünk, meg egy jegyzetet is felajánlott (sajnos csak utólag jutott eszembe, hogy azonnal el kellett volna fogadnom...), de meglehet, hogy csak azért jött oda pont hozzám, mert az ott várakozók közül egyedül engem ismert, jegyzetet pedig én is ajánlottam már fel rengeteg embernek, puszta segítőkészségből.

Egyszer, amikor meglátott a folyosón, egy olyan sulis dolgot kérdezett tőlem, amit a mellette álló barátjától is megkérdezhetett volna, sőt aztán mintha picit zavarba is jött volna, de ez is lehet véletlen, sőt akár rosszul is láthattam.

Egy másik alkalommal pedig én mentem oda hozzá egyik óra után megkérdezni, hogy hogy sikerült neki az egyik sulis dolog, és egy kicsit arról beszélgettünk, majd amikor épp le akartam lépni, akkor mondta, hogy várjam meg, hozza a kabátját (de miközben mentünk a következő óránkra, csak sulis dolgokról beszélgettünk, meg volt egy kis kínos csend is) -viszont lehet az is, hogy le akart volna koptatni, csak nem tudott.

Volt olyan is, hogy egy másik óra előtt is odajött hozzám, és megint beszéltünk, de akkor is csak sulis dolgokról, és a jelenlévők közül akkor is csak engem ismert.

Egyébként sajnos más lányokhoz is ment már oda beszélgetni, szóval ezért sem merek nagyon reménykedni (azt nem tudom, milyen kapcsolatban állnak, a beszélgetéseket pedig egyáltalán nem hallottam).

Ja és ezek nem egymást követő napokon történtek, hanem hetek, hónapok alatt. Szóval most nem tudom, hányadán állunk. Nagyon-nagyon szeretném ezeket biztató jelnek venni, de nem merem, mert mindig az van bennem, hogy ezek lehetnek akár teljesen hétköznapi dolgok is, és egyébként is, ha tetszenék neki, valamit már csak lépett volna... Nem tudom eldönteni, hogy 1. ez csak puszta udvariasság (nagyon udvarias, kulturált egyébként), és azt sem tudja, ki vagyok, vagy 2. tudja, de az ismerősi szintnél nem akar tovább lépni, vagy 3. tetszem neki, csak nem mer egyértelmű(bb)en lépni (egyáltalán nem tűnik nyomulósnak egyébként)...

Lehet, hogy azért nem lép, mert nem szemeztem vele? Esetleg nem elég egyértelmű számára az én viselkedésem sem? (Nem vagyok az a hajdobálós-szexisen nézős típus...) De abból, hogy odamentem hozzá beszélgetni, gondolhatja... vagy nem is tudom, mit gondolhat...


A barátaimat is megkérdeztem erről, de egyértelműen egyikük sem tudott állást foglalni, azt pedig már csak barátságból sem fogják mondani, hogy "egyértelműen nincs esélyed, lépj tovább".


Külső szemlélőkként ti ezekből mit szűrtök le? Tudom, ti sem láttok a fejébe, de ezek alapján mit gondolhat? Érdemes szeptemberig várnom (csak akkor találkozunk legközelebb), vagy ne "várjak" Rá egész nyáron át, mert ha eddig nem volt, ezután sem lesz semmi? És ha ezek "jelek", akkor mit tegyek???


2011. jún. 9. 09:50
 1/8 A kérdező kommentje:

De hosszú lett... XD


Aki segítőkész választ ír, felpontozom! XD

2011. jún. 9. 09:53
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is beszélgetek olyanokkal akiktől nem akarok semmit. Adok nekik puszit is, megölelem őket. De ennyi. Minden ismerősömnek mosolyogva köszönök. És ha akarnék valakitől valamit, nem halogatnám. Az meg, hogy egész nyáron át várni rá ?Minek? Hívd el valahova. Vagy akár most. Vagy csak tehetnél célzást, hogy egyszer csinálhatnátok valamit közösen suli után, vagy valami.

Bár ezek alapján szerintem nem érdekled túlzottan. Hány évesek vagytok?

2011. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Nem izgat a pontozás, próbálok őszinte lenni, még ha nem is fog tetszeni. Szerintem a férfi egyszerűbb állat, mint ahogy a nők néha elképzelik. Valószínűleg te is magadból indulsz ki, és ezért kombinálod össze a dolgokat. Szerintem a srác abszolút közömbös feléd nézve. Ha akarna valamit, akkor nem így cselekedne - keresné a társaságodat, amikor csak lehet, és a sulis dolgok mellett azért másról is beszélne veled (bár ismerek formákat, akik így akarnak csajozni, de esélytelen :D - na mindegy). Szóval hacsak nem utalt rá más dolog, pl közeledett feléd, közelhajolt, furcsán viselkedik ha ránézel, vagy ilyesmi akkor szerintem semmi extra nincs ebben, pusztán iskolatársnak tekint.


Arra a kérdésre, hogy várjál-e rá: szerintem ne! Nem érdemes az egész nyarat úgy töltened, hogy kimaradsz minden jóból. Még a szerelmet is megtalálhatod, ha nyitva van a szemed. Ha mégse jön össze semmi, akkor meg szeptemberben bedobhatod magad a srácnak, hátha észreveszi, hogy tetszik neked - és ha így lesz, akkor tedd is meg, max nem jöttök össze, de te megpróbáltad. Lehet csak azért nem lépett eddig, mert nem érezte rajtad ezt a tetszést - mert te titkolod. Sok módja van ennek, ami nem rámenős, meg nem is adod meg magad egyből, de mégis látszik, hogy akarsz valamit!

2011. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
Ja és 25/F voltam. - Az előző!
2011. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkészségeteket, természetesen felpontoztalak titeket!


(Köszönöm, hogy objektíven értékeltétek a helyzetet, erre volt, van szükségem, nem pedig alaptalan biztatásra. Persze ettől függetlenül nagyon fáj...)


Azért akinek még van véleménye, írjon bátran. Ne azt, amit én "szeretnék" hallani, hanem amit ezek alapján tényleg gondol!

2011. jún. 9. 10:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, és 20 évesek vagyunk.
2011. jún. 9. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Azok a dolgok amiket leírtál azt jelezhetik, hogy nem vagy neki unszimpatikus. Többet sajna nem. Ettől persze még lehet több is. Ha még van rá módod és szeretnél vele kapcsolatot létesíteni, akkor most kéne lépned. Ha csak vársz, akkor lehet, hogy feleslegesen. Az biztos, hogy neked ő nagyon nem közömbös, ha ennyire emlékezetes maradt minden vele való találkozásod. A saját boldogságod érdekében tegyél valamit, ne csak várj. Sok sikert!
2011. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is, téged is felpontoztalak!


Azt én is gondoltam, hogy nem vagyok neki ellenszenves, hiszen akkor (valószínűleg) kerülne. Az meg, hogy nekem "nem közömbös", szerintem is egyértelmű. XD


Írjatok még!

2011. jún. 9. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!