Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet ez? Belemagyarázom?

Hogy lehet ez? Belemagyarázom?

Figyelt kérdés

Én alapvetően nem hiszek a horoszkóposdiban. De most néztem az astronet-es oldalt, a teljes horoszkópomat szórakozásból. :D És szinte minden igaz rám, amit a születési dátum alapján leírtak, még olyan dolgok is, amik tényleg nagyon belső dolgok, tulajdonságok, amiket senki sem tud rólam.

Ez hogy lehet? Mégiscsak igaz lenne a horoszkóp?


2010. aug. 18. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
en se hiszek az ien ezoterikus cuccokba de azert neha a horoszkopom bejon.. es kiprobaltam a szuletesi datum vizsgalo izet is es ott is nagyjabol talalnak szoval lehet hogy van benne valami:P
2010. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó reggelt kívánok :)))). És az még mindig csak általánosság csak már közelebb van a személyre szabotthoz. Ezért koptattam már annyit ilyen fórumokon a billentyűt hogy addig ne ítélje meg senki amíg nem próbálta. Mutass egy olyan embert aki már készítetett személyre szabott horoszkópot és nem hisz benne. Nincs ilyen. Hát ezért. Hidd el nem belemagyarázás. Ébredés :))))
2010. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sem lehet belemagyarázás, mert ahhoz túl sok minden egybeesik. Nagyon érdekes...!
2010. aug. 18. 16:24
 4/7 anonim válasza:
nekemis de nekem általába a 3negyede nem mind van vami ami nem:D vagy nem vallom be magamnak..xD ill nemveszem észre
2010. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az asztrológia nagyon régi tudomány, de még most sem ismerték el teljesen. Viszont ezek több évszázados megfigyeléseken alapulnak, én is hiszek benne, hiszen előfordult már olyan, hogy pusztán kinézet alapján megállapítottam egy ember csillagjegyét. Kicsit meg is ijedt tőlem.
2010. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Probald elolvasni a tobbit is. Hidd el, ugy vannak megfogalmazva, hogy mindegyikben talalsz valamit, ami tokre rad illik.
2010. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Most ez érdekel, úgyhogy úgyis utánaolvasok. :)
2010. aug. 20. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!