Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Ikrek (férfi) és a Nyilas...

Az Ikrek (férfi) és a Nyilas (nő) mennyire illenek össze, unatkozni fog az Ikrek?

Figyelt kérdés

ha pl. ikrek 92. junius 14. a nyilas pedig 93. december 14. született tényleg teljes ellentétek ? hallott már valaki hasonlórol ?


előre is köszönöm a válaszokat!



2014. júl. 31. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

ikrek-nyílas??? meg ne probáld bukott ügy az egész-,-

de most komolyan ha ezt mondanám nem próbálnád meg a kapcsolatot?:D őszintén hagyjál fel sztm ezekkel a dolgokkal nem a horoszkóp fogja eldönteni összeilletek-e

2014. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én nem hiszek az ilyesmiben, nekem ne a csillagok szabályozzák, ki lehet a párom, és milyen tulajdonságaim vannak. Ha ez megnyugtat, én ikrek nő vagyok, párom nyilas férfi, és 9 éve vagyunk együtt, és nem unatkozom :)
2014. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
leírom a nagy titkot ez egy paraszt vakítás azon az elven működik hogy nem fogalmazzák meg mi történik csak utalnak rá pl napira egy dolgot ami nagy valószínűséggel megtörténik pl ma valami jó fog veled történni és felfogja dobni az egész napodat akik hisznek ebbe a legkisebb dologba is ezt fogják látni pl heti horoszkópnál legyen valami esemény mert egész héten nem valószínű hogy otthon ülsz pl találkozol egy rég nem látott barátoddal havira meg nézzük hó eleje van ... pénz áll a házhoz így működik ez az egész jóslás,horoszkóp,vonzástörvénye meg szinte az egész ezotéria
2014. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem hiszek a napi heti haviba. sose olvasom csak a jellemzésbe meg hogy kihez ki illik mert eddig rengeteg olyan dolgot olvastam amik igazak rám és oké hogy kb. minden emberre igazak de ha pl. elolvasom egy szűzét egyáltalán nem igaz rám.

mikor először végig néztem az exeim horoszkópját ledöbbentem mennyi igazság van ebbe pedig nem szoktam ilyen felesleges butaságokkal foglalkozni.

2014. júl. 31. 10:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak ha nem nyilazza le őket.
2014. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó haverok, egyáltalán nem fog unatkozni az Ikrek, bírni fogja a Nyilas dolgait, és több, mint valószínű, hogy nagyon megszereti. Mert a Nyilas szórakoztató társaság, jó programokat tud kitalálni. Az Ikreknek pedig ez kell, hogy legyen egy társa a szabadidős tevékenységekben.

Viszont a Nyilas hamar elkezd szenvedni a kapcsolatban, mert igényli a sok összebújást, a közös terveket, közös életet, érzéseket, ami neki természetes, viszont az Ikreknek nem, az Ikrek nem akar kötődni, nincs szüksége a társa állandó jelenlétére, ölelésére.


Eleinte azért az Ikrek eljátssza, hogy kedves, a Nyilas pedig nem akar egyből mindent közösen, így eleinte nem bukik ki, de később igen. Egy Ikrek pasi mellett kész magány és szenvedés az élet. Kivételek persze lehetnek, tehát nem általános érvényű, csak jellemző a többségre.

2014. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A kedves 6-os nagyon pontosan leírta. Mindezeket én is átéltem és látva az Ikrek minimálisan sem kötődni akarását, nagyon sokat szomorkodtam és tuttira azt hittem, hogy velem van a baj. Kicsit megnyugodtan olvasva, hogy ezek szerint nem csak velem csinálja ezt.

Sokan mondták azt is, hogy az Ikrek-nek van egy nagyon csúnya oldala is az állandó vigyorgásai mögött, sokáig nem észleltem semmi erre utalót. Kedves Nyilas, csak azt tudom mondani, hogy több Ikrek férfi és nő ismerőseim esetében nagyon is tapasztaltam azt, de csak hosszú távon, hogy rendkívül ravasz természetűek, s a stratégiái nagyon sok esetben önzőek, még csak véletlenül sem egy akármilyen közös célt segítenek.

A magyar színészvilágban is van két eléggé híres példa erre és világosan látszik, hogy az Ikrek pasik egy senkik lettek volna, ha nem akaszkodnak sikeres és ügyes színésznőkre ...

Jobb, ha csak olykori haver lesztek az Ikrek-el.

2014. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos osztom az előttem szólók véleményét az ikrek pasikkal kapcsolatban. Kész szenvedés az egész velük való kapcsolat. Az elején még minden jó és szép de ez nem tart sokáig (tapasztalat):/
2014. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
40%
Nyilas vagyok a volt barátnőm ikrek volt hát amit átéltem senkinek legrosszab elenségemnek sem kivánom eddig nem hitem az ijenekben de egy oldalon olyan mintha egy könyvet olvastam volna rola... Az ikrek képtelen szeretni megtudja játszani de hoszutávu szerelemre képtelen csak kihasználja az embert én igy jártam egy ikrekel tudnék mit irni nem hiszek még mindig hudenagyon ezekben a dolgokban hiszem hogy vannak kuvételek de hogy én soha nem fogok ikrekel kezdenibtöbet az 100 %
2014. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az egyik LEGJOBB párosítás!
2014. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!