Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg ennyire dominálnak a...

Tényleg ennyire dominálnak a számok az életemben? Normális hogy ettől már van hogy szinte megrémülök? Ez üzenet, szerencse, vagy szerencsétlenség?

Figyelt kérdés

Nem értek az ilyesmihez, viszont megfigyeltem az életemben pl. a 9es szám visszatérő jelenlétét. A munka területén jelentkezik folyamatosan. Pl: Egy ideig munkanélküli voltam, majd beiratkoztam egy tanfolyamra, ami 9 hónapos. Ezzel egy időben kaptam munkát, ami szerződéses volt, furcsa módon, még a vizsgáim előtt pár héttel megtudtam, hogy nem lesz szerződés hosszabbítás, tehát ez is a 9. hónapban ért véget. Ezután lett másik munkahelyem, ami bár nem volt a legjobb, mégis a végsőkig kitartottam mellette, amikor bejelentették mindenkinek mennie kell, mert a cég megszűnt. Ez is a 9. hónapban. Sorozatban jöttek a 9-esek.

A folyamatos egybeesések az emberi kapcsolataimban: Lett egy barátnőm, még évekkel ezelőtt barátkoztunk össze, róla megdöbbenéssel tudtam meg a legelején, hogy ugyanakkor született ahogy a volt párom, hónapra, napra pontosan. Érdekes hogy így hozta össze a sors, annak idején ezen Ő is megdöbbent, nem csak én.

Általános iskolás koromban is volt két barátnőm, akik nem is találkoztak sosem, más városban éltek, más körben mozogtak, de mindkettejükről tudtam hogy évre, hónapra, és napra pontosan ugyanazon a napon születtek.

Később megismertem két férfit, nem egyszerre, 1 év különbséggel, az egyikkel alakult kapcsolatom, a másikkal pedig alakulhatott volna, ha először neki, majd nekem nem lett volna párom. Miután már egyikkel sem tartottam a kapcsolatot, akkor vettem észre ismerőseink netes köszöntgetéseiből, hogy mindkettő ugyanazon a napon született, ugyanabban a hónapban, tehát ismét egyezik.

Nem tudom hogy ez a véletlen végjátéka, hogy az embereket így hozza az utamba, de szerintem ennyi véletlen már nem lehet. Kérem aki tud erre magyarázatot, vagy esetleg lehetséges magyarázatot, írjon, akár privátban is! 24/N



2014. júl. 15. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Számfüggő...
2014. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Hét óra KILENC perckor írtad ki a kérdést. Most megborzongtam.
2014. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítési torzítás. Nézz ki egy másik egyszerű számot, és ugyanúgy fel fog tűnni mindenütt. Azért, mert ha a 9-re vagy "ráállva", akkor bárhol látod, feltűnik, a többi szám pedig, ami hasonló gyakorisággal fordul elő, nem tűnik fel.

És amúgy is, ha van néhány egybeesés, mint például a leírt dátumokban, az a véletlen műve. Miért lenne más? Semmi értelme ebben magasabb/mélyebb értelmet keresni.

2014. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Légy òvatos mert 9hònap a vàrandòssàg is :)

Nekem a 42 Ami sokszor megjelenik :)hàzszàmunk, öltözôszekrény szàmítògépzseni,legjobb Barnim és barinôm is 42 évesek Voltak stb.

2014. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt az asztrológia nyújthat magyarázatot erre, szerintem ez nem félelmetes önmagában, hiszen mindenki ill minden esemény olyan üzenetet hordozott számodra amire szükséged volt a tanuláshoz. Láttam már hasonlót, nem tartom ritkának egyáltalán. Aggodalomra semmi ok, baj akkor van, mint mindig, ha az ember elfelejt befelé nézni.
2015. febr. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!