Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bika ferfi vonzodik a...

A Bika ferfi vonzodik a Skorpio nohoz?

Figyelt kérdés

Szamtalan horoszkopban olvastam ezt. Nem hiszek el minden szavat,nyilvan,de szeretnem tudni ,h mennyire van benne igazsag.


Tapasztalatokat is irhattok!



2014. júl. 31. 19:39
 1/4 A kérdező kommentje:

BIKA

A ugyan nem a flörtölés nagymester, de mindenképpen el kell ismernünk jártasságát ezen a területen is. Tekintve, hogy igen érzéki és beszédes, és rendkívül természetesen viselkedik, szintén nagy sikere van az ellentétes nem képviselőjénél, akik egyaránt rokonszenvesnek, barátságosnak, pikánsnak és szexinek érzékelik őt. A Bika azonban még csak futó viszonyt sem kezd bárkivel, ilyen tekintetben is válogatós. Ezt a viszonyt is csak megbízható partner oldalán tudja elképzelni. Ahhoz, hogy túltegye magát ezen a kritériumon, sokkal erősebb, már-már a szerelemmel határos vonzódást kell éreznie partnere iránt.

A Bikára az is jellemző, hogy a flörtölés nem lehet túlságosan kurta. Az egyetlen éjszakára szóló öleléseket nem fogadja el. Futó viszonyt is egyfajta értéknek tekinti, ezért sokat ad arra, hogy a kapcsolat ebben az esetben is gyengéd és szenvedélyes legyen. A külső szemlélő egyáltalán nem tudja megítélni, mikor szerelmes és mikor flörtöl a Bika.

A Bikát flörtölésre, elsősorban a Skorpió, a Mérleg, az Oroszlán és a Szűz vonzza.

2014. júl. 31. 19:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ismertem skorpió nőt és bika férfit. A bika titkon ki nem állhatta, de szemtől szemben nem mondta meg neki, mert nem volt érdeke.
2014. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Két ngayon kiismerhetetlen természet. Nekem kollégáim voltak pont ilyen felállásban.

Egy biztos: a Skorpiót állandó lázban tartja az, ha valakinek borsot törhet az orra alá és ha keményen átverheti, illetve lelkileg terrorizálja. A Bika minderre csak nagyon sok idő után jön rá :).

2014. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
skorpió nő vagyok.már 3 éve szerelmes belém egy bika férfi.az a baj,hogy messze van és így meg nem akarom belemenni,de nagyon kitartó...
2015. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!