Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért fáj az az embereknek,...

Miért fáj az az embereknek, ha valaki a vele azonos neműekhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Nem értem miért kell a melegeket megverni, bántani...ők ártanak a legkevesebbet. Szerintetek?

17/L hetero.


2010. máj. 9. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert nincs jobb dolguk, és egy csomó másik dologgal összefüggésbe hozzák.
2010. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően senkit nem érdekel, hogy a másik mit csinál otthon. De azt kéne látni, hogy legalább annyira van joga a melegeknek az elfogadáshoz, mint a nem melegeknek ahhoz, hogy ezzel ne értsenek egyet. Namost, amint ezt utcára viszik, azzal a másik világnézetét sértik.

Magyarul, adottak a melegek, akik leszrják a másikat, de azt elvárnák, hogy őket szó nélkül tolerálják, na ez az, ami nem működik és egyébként pofátlanság is. Ha én nem tisztelem a másikat, akkor ugyan ne várjak már feltétlen tiszteletet tőle viszonzásképp...

2010. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem az fáj, hogy melegek, hanem hogy feltűnősködnek.
2010. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem fáj, hanem természetellenes dolog! Ha meg mutogatják magukat az meg undorító és felháborító!
2010. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem azért fáj, mert már nálam is próbálkozott meleg.Azóta rosszul vagyok tőlük.
2010. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
nekem fáj, hogy meleg vagyok, mert tudom hogy így állandóan titkolóznom kell. 26F
2010. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

És kit érdekel a te világnézeted? Engem meg az is undorít amikor a heterók falják egymást az utca közepén. Mégis megtehetik, akkor a melegek miért nem? Neked jogod van nem bírni őket, nekem meg épp olyan kedvem van hogy lövöldözni akarok az utcán ahhoz is jogom van? Az nem sért senkit hogy vannak melegek, ellenben a gyűlölet igen. Ilyen formán senki nem tehet semmit mert az sérti a másik világnézetét. A melegek lesz*rnak, sz*rd le őket te is aztán kész senki nem törődik senkivel. Vagy hogy is gonsdoltad? Te elfogadod őket csak mindent tegyenek úgy ahogy neked megfelel?

Én nem vagyok meleg de teljesen megértem őket. A többség sosem állhatja ha valaki egy kicsiben más mint ők...

2010. máj. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az embereknek úgy általában fáj, ha valaki fel meri vállalni akár a nemi hovatartozását, akár a véleményét... :D
2010. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!