Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió milyen jegy, és...

Skorpió milyen jegy, és milyen anyagi horoszkóppal rendelkezik?

Figyelt kérdés
Én skorpió lány vagyok 23-éves . Szeretném tudni hogy a csillagok állása szerint milyen pénz helyzetbe leszek életem során, illetve milyen ez a csillagjegy? Mert mindíg olvasok róla de nem tudom eldönteni. én Október végén születtem, 31- én.
2014. aug. 3. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hányszor hívod fel az ezo tv-t 500.000-szeres pénzenergiáért. Sok hívás=sok pénz. Hajrá!
2014. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te, mint 23 éves skorpió lány olyan anyagi horoszkóppal rendelkezel, amennyit áldozol horoszkópod elkészítésére.
2014. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyukám is 10.31-es :D

Amúgy, simán napjegy alapján ez nem határozható meg. A vagyonosság sosem korlátozódott 1 adott jegyre.

2014. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1, megtanulsz dolgozni és félretenni tervezni a jövődet

2. lottózol

3. gazdag férjet keresel

4. kitalálsz egy jó szolgáltatást, terméket és erre építesz egy saját vállalkozást

5. olyan leszel lányba, mint a Berki K. mindent a barátaiddal fizettetsz ki

6. megtanulod hogyan kell nem dolgozni ,de közben pénzt keresni (mert a pénz keresi magát neked)

2014. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!