Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Párhuzamba hozható az életem...

Párhuzamba hozható az életem alakulása a horoszkóppal? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Halak férfi vagyok, bak aszcendensem van. Elmondhatom, hogy az élet sokféle területén elégedett vagyok magammal (egyetem, zene, versenyeredmények--bár itt inkább magamhoz képest vagyok elégedett, sport, kinézet). Egyetlen egy dologban viszont meg vagyok átkozva, ez pedig a párkapcsolat témaköre.


Úgy is mondhatnám, hogy ha nagyritkán kialakulóban lenne valakivel valami, akkor valami gikszer mindig bejön a képbe és megszakad a dolog. Nem értem, és kissé el is vagyok már keseredve. Ha privátban esetleg leírhatnám annak, akit érdekel, hogy mit gondolok, hogy szerintem hogyan alakulhatott ez így az életemben és reflektálna, azt megköszönném. 24/F



2014. aug. 1. 16:26
 1/4 hosszúhajú ***** válasza:

Az, hogy ami a horoszkópod meg az aszcendensed, az önmagában még nem sokat jelent, mert a percre és helyre pontos horoszkóp ad ezekre választ. Én nem vagyok asztrológus, de ha készíttetnél egyet, az világítana rá csak, hogy miért alakul így.

De nem csak horoszkóp alkalmas erre. Egy jó kis pszichoanalízis is segítene feltárni a problémát!

2014. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írhatsz
2014. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az életed kéne párhuzamba hozhatónak lenni a horoszkópoddal!
2014. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem valamit te csinálsz rosszul benned van a hiba szerintem ehhez nincs semmi közze a horoszkópnak, csak te beszéled be magadnak.
2014. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!