Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek egy lány rákhoz...

Szerintetek egy lány rákhoz melyik jegy illik a legjobban?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a Bak, a Skorpió és a Bika. Nekem van egy Skorpió ismerősöm, felkötném magam, ha vele kellene élni.A bak rámenőssége sem tetszik. A bjka talán.

Az én férjem SZűz jegyű, vele kijövök, igaz sokat kellett tanulni a hozzá való alkalmazkodást:)

2014. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dicséretes 5, de legalább 5.
2014. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 17. 21:29
 4/8 anonim válasza:
Bárki összeillhet bárkivel ha odafönt úgy van megírva
2014. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, a rákok nem nagyon szoktak jegyre vásárolni. Az az átkosban volt divat. Inkább csak megcsippentik az ollójukkal a férget, szétcincálják és megeszik.
2014. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hosszútávon a Rák lány a Skorpió fiúval jön ki legjobban, nagyon sokszor látom ezt a felállást a környezetemben, viszont az 1-es válaszoló válasza elgondolkodtató számomra is. Biztos vagyok benne amúgy, hogy a Skorpió az irányító, a Rákoknak pedig legtöbbször kell is az iránytíás, de valahogy mégiscsak kijönnek ...
2014. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rák-Skorpió tökéletes páros,kijön még a Halakkal Bikával Bakkal Szűzzel
2015. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rák napjegyu vagyok, bakoktol es a bikaktol rosszul vagyok, idegesitenek :-)... Halakban a ferfiakat csipem nőben szinten irritalnak :-DDD

Szűzzel egyenlőre nem volt még dolgom ismeretségi szinten sem, remelem ez hamar valtozni fog...:-)

Skorpiokkal ferfiban, nőben is egyaránt nagyon jol kijovok, illetve én a nyilasokkal, oroszlánokkal, vizontokkel találom meg a legjobban a hangsulyt.

Eddig csak vizonto kapcsolataim voltak..

De egyaltalan nem mondom hogy ez mennyire passzolna a rakhoz..:-)

2017. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!