Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Volt már bak horoszkópú...

Volt már bak horoszkópú szerelmed? Milyen volt a természete?

Figyelt kérdés
Hiszek a horoszkópban,de csak olyan szinten,hogy az alap tulajdonságainkat befolyásolja. Érdekelne,milyenek a bakok kapcsolatban,érzések kimutatása,hűsèg stb... Nem ez alapjàn szeretnék párt választani! Az új barátom bak ès ezèrt érdekel.
2014. aug. 6. 10:19
1 2
 1/14 October15 ***** válasza:
44%
Nem volt de ha mindenáron horoszkóp akkor skorpió fák je! :D
2014. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez elég felszínes hozzáállás, sehova se vezet, csak önámításba.

Fontos a többi planéta helye is, nem csak a napjegy, és hol van még az aszcendens?

Amit te akarsz az: Nesze semmi fogd meg jól.

2014. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Volt bak és tipikus bak volt :-D
2014. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
82%
én bak vagyok, több helyen is olvastam hogy ez a legr*hadtabb csillagjegy, és őszintén szólva, van benne valami
2014. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

egyébként ez egy elég jó oldal, a legtöbb dolog igaz /legalábbis rám/, amiket itt ír, ajánlom figyelmedbe:


[link]

2014. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Írd be googleba , hogy 'bak csillagjegy' és arra a ttalálatra kattints rá, amelynek címe simán annyi , hogy bak (egy kék hátterű weboldalnak kell lennie)!

Na ott leír róla mindent!! (Hogyan kell meghódítani, jellemzés,más horoszkóppal való párkapcsolat,milyen lesz szülőnek.......)

2014. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Rendkívüli baromállat aki nem az embert akarja megismerni a nasikban hanem már alapból bekategorizálja..
2014. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 October15 ***** válasza:
4.: vízöntő vagyok sztem simán opbb :D
2014. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
*csillagjegyű
2014. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Külső szemlélőnek ridegnek, közönyösnek tűnhet. Nehezen oldódik fel, nehezen barátkozik. Földhözragadt, racionális, földi jegy. Nincs szüksége arra, hogy sok barátja legyen, de akit szeret azért mindent megtesz, épp ezért nagyon hűséges típus! Konok, makacs, de nagyon határozott és kitartó, lépésről lépésre mindig eléri a kitűzött célját. Ha sikerül lebontanod a falat ami körül veszi, akkor rájössz hogy valójában érzőszívű, hűséges ember, nagyon tud szeretni, ezért nagyon jó társ lehet. Az ágyban is nehezen oldódik fel, de ha sok szeretettel, megértéssel, sikerül áttörnöd a falat, akkor odaadó szerető válik belőle. Vigyázz mert ha egyszer elveszted a bizalmát, soha többé nem fog bízni benned! Nem szereti a giccset, egyszerű de minőségi dolgokkal veszi körül magát, visszafogottan öltözködik. Határozott, céltudatos, igazi földi jegy. A bika-bak párosítás az egyik legjobb kapcsolatot eredményezheti.

Nagyjából ezek az alaptulajdonságok, de az aszcendense is számíthat, az renget billent a mérlegen erre vagy arra.

2014. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!