Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nyitnék egy lány felé! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitnék egy lány felé! Hogyan csináljam? Rák horoszkópú lányok véleményére vagyok kiváncsi

Figyelt kérdés
ami konkrétan érdekel. volt már párkapcsolatom, stb.. de ez most más :) horoszkópban mindketten hiszünk. Én fiú bika, ő rák lány. mind a kettőnkre igaz amit a horoszkóp ír. ő félve közeledik felém, és én is felé. Elhívott, hogy sétáljunk egyet egy parkban, és elfogadtam. Tudom, hogy a rák lányok valamivel érzékenyebbek, és nem szeretik a "letámadós" közeledést. a kérdésem az, hogy hogyan tudnám elmondani neki amit iránta érzek ÚGY, hogy nem riad meg? Egyáltalán célszerű lenne elmondani? Rák lányok; hogyan várnátok egy közeledést? :) -ha a meghitt hangulatot meg tudom teremteni?

2013. júl. 16. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az sem jó ha ennyire megriadós,akkor mi lesz ha esetleg összejöttök és szexelni akarsz?
2013. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Rák vagyok! :)Hát nem igazán hinném hogy ez a horoszkóptól függ de szerintem tényleg jó pont ha nem nyomulsz annyira! :)
2013. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rák lányként azt mondom, menj az ezó kategóriába inkább ezzel a kérdéssel, ott vannak a bolondok.
2013. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
teljesen jó a történet :) nem vagyunk egyformák. van ki igy, van ki úgy. Azért nem ezo, mert párkapcsolat/ szerelem. Az alakulna ki. a kérdésem nem a horoszkóp felé irányul, hanem az abból kiinduló beállítottságokra. Ugyanis az nagyban jellemzi az embereket. Tehát a kérdésem továbbra is fennt áll; az egyetlen amit le tudtam vonni, hogy tényleg nem kell nyomulni.. :)
2013. júl. 16. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
namost, én nem vagyok lány, de rák igen. na most, gondolom azért nem ez az első ilyen találka. egy kicsit udvarolj neki, és ha már úgy érzed hogy nem olyan zárkózott, el tudja engedni veled magát, akkor "ronts rá" azzal hogy mit érzel
2013. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
engem sem fog meg a teccő g*ci szintű kinyilatkoztatás. én jobban szeretem a virágot, a kedvességet, gyengédséget... de ha "elmúlik", mert már megkapott, akkor nálam repül az illető. szóval add önmagad, annyira, amennyire kedves tudsz lenni alapjáraton is. ne játszd az agyad, mert a lányok jelentős része tudja, hogy csak rájátszol...
2013. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tennék rá :) Egyszer már beletört a bicskám az ilyenbe; szóval ez totális kudarc lenne. Köszi uccsó a hozzászólást! :)
2013. júl. 17. 00:37
 8/8 anonim ***** válasza:
szívesen! :) remélem, sikerül! ;)
2013. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!