Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek az ezotériában,...

Ti hisztek az ezotériában, horoszkópban, jóslásban és más energiákban?

Figyelt kérdés

Én nem szégyenlem,hogy nem túlzottan,de istenfélő ember vagyok. S mivel a Biblia tiltja és elutasítja a jövendőmondást,más energiákban való hitet,mit gondoltok,szerintetek a horoszkóp összes szava beteljesül?

Csak mert én elolvasom a horoszkópomat minden reggel, s bár nem mindig,de az esetek többségében van benne igazság.



2014. aug. 7. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

"a horoszkóp összes szava beteljesül"


Valószínű neked azért, mert hiszel benne. De ha a szomszéd csillagjegyének elemzését olvasnád, az is teljesülne, mert hiszel benne.

2014. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Napfonat ***** válasza:

Az ezotériában és "más energiákban" hiszek, a horoszkópban és a jóslásban nem!

Felettébb elképzelhetetlennek tartom azt, hogy a bolygók hatással lehetnek az ember születésekor az egész életére. Amig az anya hasában van a magzat, addig talán nem hatnak ezek az erők?

Bár van olyan, hogy egyes emberek (pl. Edgar Cayce vagy Nostradamus) meglátja a jövőt, ezek azonban vita tárgyát képezik!

Azt pedig, hogy emberek kávézaccból meg tenyérből jósolnak, és eltalálják a dolgokat, egyenesen lehetetlen! A puszta hit az, amely miatt "minden bejön".

A hit a legnagyobb erő a világon. Egész tömegeket mozgat meg. Egy ember csupán a hitnek köszönhetően meg tud gyógyulni, akár a rákból is vagy sclerosis multiplexből is. Ezt hívják placebo-hatásnak.

Az "életvonal" meg a kávézacc semmit sem árul el. Régen, az ókorban a rómaiaknál hétköznapi dolog volt az állatok beléből jósolni! Állítólag háborúk dőltek el pusztán azért, mert a béljós győzelmet látott a ló belében!

Röhejes!

2014. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért van a horoszkópban igazság, mert annyira általános dolgokat fogalmaz meg, hogy az lenne fura, ha nem történnének meg.
2014. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A címben felsoroltjaid közül csak a "más energiákban".

Azok közül is legfőképp a villamosenergiában, mert a konnektoron keresztül többször bizonyította létét!

2014. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezotériában nem hiszek.

Szkeptikus vagyok a témában.

2014. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezotéria: nem.

horoszkóp: nem, parasztvakítás.

jóslás: nem, parasztvakítás és pofátlanság is mellé.

más energia: napenergia, szélenergia, hőenergia, persze.

2014. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!