Szűz - Skorpió?

Figyelt kérdés

sziasztok,


olyan szűz apukát keresek akinek van skorpió lánya, hajlandó lenne elmesélni a vele való kapcsolatát! :-)



2014. aug. 8. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A szűz állandóan kritizál, agyamra megy, ha így teszek le egy poharat, akkor arrébb teszi, csak, hogy úgy legyen, mert ő jobban tudja....

Összességében: az ember agyára megy.

üdv: skorpió lány.......

2014. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Skorpió pasi - szűz nő felállást ismerek. Ők látszólak jól elvannak, de azért 1-2 helyen kilóg a lóláb ...
2014. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk anya-lánya kapcsolat ilyen, apa-lánya meg skorpió-skorpió. Nem tudom, a szűz apukák mennyiben mások mint a szűz anyukák. Nekem mindkét szülőmmel hullámzó a kapcsolatom, de amikor épp jó, akkor anyuval jobb, és apám az idegesítőbb, mert anyu legalább kimond mindent, még akkor is, ha az bosszantó, apám meg kiismerhetetlen, "néma gyereknek meg anyja se érti szavát".
2014. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egy szűz apukának nehéz kezelni egy skorpió gyereket,nem értik egymást igazán. A kislány valószínűleg lázadó lesz, és tipikus "vaskalapos" apukának fogja tartani az apját, aki sosem érti meg semmiben,pláne pasi-ügyekben. Ez tűnhet általános apa-kamaszlány elemzésnek, de a szűz-skorpió esetben fokozottan igaz.

A későbbiekben, amikor felnő a kislány,már úgy tekinthet az apjára,mint a józanság mintaképére,akit nagyon megbecsül. Mindenképp a szűz a józan,a skorpió a lobbanékony fél. Férj-feleség felállásban ismerek ilyen párt,évtizedek óta együtt vannak.

Ez persze csak feltételezés, csak és kizárólag a horoszkóp-sztereotípiákban gondolkodtam! Én ezekben a dolgokban hiszek is,meg nem is, de nagyon érdekesnek tartom.

2014. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk (mint írtam), szűz anyuka skorpió apuka felállás van a szüleimnél, és apám a merevebb, vaskalaposabb, anyu a lazább. :-)
2014. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!