Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió skorpióval nagyon...

Skorpió skorpióval nagyon taszítják egymást?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal. nagyon szeretem. a horoszkóp mit mond milyen lesz a kapcsolatunk?

2014. aug. 13. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A horoszkópod azt mondja, hogy "két dudás egy csárdában" vagytok. Mindkettőtök szenvedélyes, csábító, és él benne a birtoklási vágy. Erős,de szeszélyes egyéniségek vagytok mindketten,de ezt a javatokra is fordíthatjátok, hiszen ki értené meg jobban a titokzatos,kiszámíthatatlan skorpiót,mint egy másik skorpió? A kezdeti alkalmazkodási nehézségek után remek párt alkothattok,akik megérzik a másik legapróbb rezdülését is. Minden jót kívánok nektek!
2014. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. aug. 14. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted tényleg azon múlik majd a kapcsolatotok, hogy egy 121526432362626524243264 km-re levő csillag egy másik 243523452567246236262256 km-re levő bolygóhoz képest hogy áll? Komolyan?
2014. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A napjegy kevés. :-)


Amúgy a mi családunkban érdekesen alakult, anyai nagyapám és anyukám húga skorpió napjegyűek, és apám meg én szintén skorpió napjegyűek vagyunk, mindkét esetnél van valami, ami miatt nehéz a kommunikáció az apa-lánya kapcsolatban, ezért akadnak konfliktusok, amiket nehéz megoldani, és lassú folyamat megtalálni a közös hangot.

Párkapcsolat esetén egy skori-skori párt ismertem, együtt voltak pár évig, szépen indult, nagy volt a szerelem, a szenvedély, aztán szép lassan előkerültek a bosszantó tulajdonságok, meg a lényeges dolgokban eltérő nézetek, amiket nem tudtak közös nevezőre hozni, és nagyon gyorsan és viharosan váltak szét.

Hogy a ti esetetekben milyen esélyek vannak, arra a napjegy horoszkóp csak általános felszínes tippeket fog tudni adni, egy szinasztria jobban kielégíti a kíváncsiságodat, de ahhoz a napjegy kevés, a kettő között, az általánosnál több, a szinasztriánál kevesebb, az astrotheme oldalon van egy százalékos kompatibilitás számláló, ha kíváncsi vagy.

2014. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!