Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kizárólag horoszkóp alapján...

Kizárólag horoszkóp alapján ki illik JOBBAN egy ikrek fiúhoz? Egy vízöntő vagy egy mérleg lány?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se, a vizöntő az csak egy szimpla élősködő,pénzéhes és hazug, a mérleg meg minden csak nem hűséges, ő is iszonyatosan szeret a készbe ülni, lehetőleg meló nélkül. Veszett fejsze nyele mindkettő. Egyik sem alkalmas arra, hogy normális családi hátteret, stabilan, hosszútávon tudjon biztositani egy szabad jellegű embernek.
2014. aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Állitólag a nyilas illik egyik legjobban az ikrekhez:D am ha választani kell a vízöntő és a mérleg között akkor inkább mérleg!
2014. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es: Ez gusztustalan általánosítás!

2-es:Köszi!

Egyébként azért pont ezt a két jegyet kérdezem,mert egyik helyen azt olvastam hogy a vízöntő-ikrek páros a legjobb,máshol meg ugyanezt a mérleg-ikrek párosról!

2014. aug. 23. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

"1-es: Ez gusztustalan általánosítás! "

Ezt elég irónikus egy olyan embertől hallani aki ezt a kérdést tette fel nem gondolod?

2014. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4:Oké,én is általánosítok,de azért durva csak azért valakiről ilyeneket írni,mert éppen abban a csillagjegyben született mint ez a kettő.Pl. egy nyilas nem lehet pénzéhes?Vagy egy szűz hűtlen?(Ne vegyétek magatokra,csak mondtam egy példát.)

Azért általánosítok,mert állítólag ez a két jegy illik a legjobban az ikrekhez,és mindig mást írnak a legeslegjobbnak.

Ne legyetek már ilyen szőrszálhasogatóak,légyszíves.

2014. aug. 23. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az Ikrek jegyhez a Vízöntő illik jobban.A Mérleg talán túl ragaszkodó az Ikrekhez,az Ikrek emberek meg menekülnek az "örökké" szagtól,szeretnek szabadon élni,amit szerintem egy Vízöntő jobban képes megadni,mint a Mérleg

By: Skorpió lány

2014. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!