Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nő (18) és mérleg...

Vízöntő nő (18) és mérleg férfi (24) milyen lehet a párkapcsolatuk? Mind a horoszkóp mind a korkülönbség szempontjából?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 30. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A korkülönbség miatt ne aggódj. A mi esetünk fordított: vízöntő férfi és mérleg nő. Jól szuperál, már 49 éve. Bízom benne, hogy a tiéd is ilyen lesz.
2014. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2014. máj. 30. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha vizet öntesz a mérlegre, akkor sajnos megrozsdásodnak a fém alkatrészek és nem fog jól mérni, úgyhogy ez semmiképp nem lehet jó kapcsolat. Bár biztos van olyan fürdőszobai mérleg, ami bírja a vizet, próbáld azzal.
2014. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a Mérleg férfinak a Vizöntőben áll a Vénusza és/vagy Holdja, illetve a Vizöntő nőnek a Mérlegben áll a Marsa és/vagy Holdja, akkor valószínűleg harmónikus a kapcsolat. Az sem árt, ha a férfi Marsa és a nő Vénusza egymáshoz illő. Pl. tűz-tűz, levegő-levegő, tűz-levegő, víz-víz, föld-föld, víz-föld.

A napjegy nem igazán mérvadó, inkább az előbb leírtak számítanak. Magamon is tapasztaltam.


Ami a korkülönbséget illeti, ez egyáltalán nem jelentős, sőt jobb is, ha a férfi valamivel idősebb. Sajnos ezt is tapasztaltam.

2014. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó kapcsolat. Számomra mindkét jegy eléggé szimpatikus :)
2014. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
legalább megspóroljátok a mérleg és a víz árát ti mocskos fa sszopó spúr patkány undorító féreg ork zsidók
2014. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2014. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!