Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nő:rák napjegy, mérleg aszcend...

Nő:rák napjegy, mérleg aszcendens, kos holdjegy Férfi:kos napjegy, rák aszcendens, kos holdjegy Soha nem veszekedtünk még és jól működik a kapcsolat, de kívancsi lennék, hogy amúgy az asztrológia szerint ez működhet-e?

Figyelt kérdés
Jelzem,attól még,hogy nem veszekedtunk mindketten hevesek vagyunk es sokszor összekapunk vagy vitázunk,de igazi durva veszekedésnek esélye sincs szerintem.

2014. szept. 17. 01:17
 1/5 Napfonat ***** válasza:

Asszony! Ha minden jól működik, akkor miért kukacoskodsz!

A volt feleségem is pontosan ugyanígy kezdte, majd két év múlva elváltunk. Pedig nagyon-nagyon szerettük egymást! A vége az lett, hogy az a baj, hogy sohasem veszekedtünk, és különben sem működhet ez így! És a végére már tényleg nem működött!

2014. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ha mérleg az aszcendense valakinek, akkor ahhoz kos napjegyű pár illik. Lehet igaz a dolog...
2014. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki a rákkal maradnál te együtt? (Igen, rák, érted, szójáték.)
2014. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D:D:D nem kukacoskodom,csak amit eddig olvastam mind azt irta hogy eselytelen a dolog es nalunk megis mukodik minden. unalmas perceimben hajlamos vagyok horoszkopot olvasni es ezert erdekel. De nekem ugyan nem baj,hogy nem veszekedtunk meg:)


A szovicces pajtinak meg pacsi. Jo volt...

:D

2014. szept. 18. 00:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Az asztrologia szerint nagyon jol osszeillo paros vagytok! A merleg aszcendens tokeletes parja egy kos csillagjegyu ember. A rak aszcendenshez pedig a fold es viz csillagjegyuek illenek a legjobban (tehat a rak is). Nyilvan van veszekedes, mert van bennetek kos, ami alapvetoleg harcias es szenvedelyes jegy, viszont szerencsere mindkettotokben van rak is, ami a legerzekenyebb jegy. Biztos sok a sertodes, mert egy kos konnyen megbant mindenkit, nem hogy egy rakot...:D de a merleg aszcendens miatt ez nem lehet olyan nagy dolog. A kos is konnyen sertodik, de egy rak nem annyira "bunkozos" mint egy kos:D Ennel jobb parositast nehezen tudok elkepzelni, szerencsesek vagytok!
2014. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!