Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tudom levenni magamról...

Hogyan tudom levenni magamról az átkot?

Figyelt kérdés
Szerintem azért van rajtam átok, mert soha nincs szerencsém és sajnos nem egy ember mondta, hogy peches vagyok.bármit csinálok amigez szerencse kell soha nem jön össze és bármilyen emberrel vagyok legyen az bármennyire szerencsés ha ott vagyok neki sincs.például volt barátomnak minden jól alakult míg nem kerültem a képbe.vagy például a mostani páromnak mindig szerencséje volt kétszer én tettem fel neki a tippmixet nemnyert harmadjára ő tette meg és nyert..én bárhol bárkivel vagyok viszem a balszerencsét..a válaszokst köszönöm előre is a kötekedéseket meg kihadjnám.:)
2014. szept. 19. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem átok, hanem a hited!

Te abban hiszel, hogy peches vagy, ezért ezt is tapasztalod meg.

Ez egy ördögi kör, nehéz lesz belőle kijönnöd. Hiszel abban, hogy peches vagy, ezért ezt is tapasztalod, és mivel ezt tapasztalod, ezért mégjobban hiszel benne....

2014. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy megátkozva. Elkönyvelted magadnak, hogy pech-es vagy és már észre sem veszed, ha szerencse ér. Az viszont ha valami nem sikerül egyből jól bele is illik az "átok miatt van" témába.

A megoldás egyszerű. Ne a szerencsétől várd a megoldást a problémáidra. Válaszd a biztos utat ami lehet, hogy tovább tart, lehet, hogy nehezebb/fárasztóbb, de biztos célra vezet.

2014. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem hiszem magamról, hogy peches vagyok csupán a tények.mutatják azt.én.mrm a szerencsére bízom.magam én.mimdenért megszenvedek de ha mégis valamihez kell a szerencse az nekem soha nem jön össze..és bárkivel vagyok ő is egyből bqlazerencsétlen..
2014. szept. 19. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól félj, hogy szerencse ér! Az milyen ciki lenne az imázsodnak. ;)
2014. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem tűnik átoknak


elő kell hozni az pszichés okot...

2014. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te, önmagadról?

Ha lenne megfelelő előképzettséged, nem kérdeznéd, hanem tennéd.

Viszont, ha lenne megfelelő előképzettséged, tudnád, hogy ez az "átok" csak kamu...

Ne magadról, hanem más hiszékenyekről vedd le az átkot, még pénzt is kapsz érte!

2014. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy mindaddig, amíg zongora nem esik a fejedre.
2014. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!