Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lány és rák fiú össze...

Vízöntő lány és rák fiú össze illenek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 12:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem hiszek ebben, de én rák vagyok a párom pedig vízöntő és a kapcsolatunk eléggé viharos, de nagyon szenvedélyes. Inkább ezt a személyiségünkkel magyaráznám és nem a horoszkóppal.
2014. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, sok vita lesz, ha mindkettő akaratos. Mert a rák meg fog sértődni, ha a másik nem a kedve szerint cselekszik...

a vízöntő pedig ideges lesz folyton, ha nem ő dirigálhat, és idővel a a rák sértődését is idegesítőnek fogja tartani...

2014. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Valamelyik félnek akkor mindenképpen engedni kell.Szerintetek ki engedne hamarabb?
2014. okt. 17. 20:22
 14/15 anonim ***** válasza:
TE engednél hamarabb, mert megunnál arra várni, hogy ő teszi meg. Rák nő vagyok, volt vízöntő párom. Életem nagy szerelme volt, ám egyben legrosszabb döntése. Ha még így egy év távlatából olvasod a válaszomat és még nem jöttetek össze, felejtsd is el! Mert ha most nem teszed, soha nem fog menni. Ha határozatlan és passzív lennél, eleve nevetség tárgyát képeznéd a vízöntő szemében, ha viszont határozott és akaratos vagy, minden napotok egy istenverte maratoni futás lesz. Főképp ha ne adj Isten vannak olyan alap elvárásaid, mint hűség, tisztesség és őszinteség. Sajnos a vízöntőnek egyik felsorolt tulajdonság sem tartozik az erősségei közé, ez pedig folytonos viták forrása lehet. Gyakorlatilag érezd magad leb*va szindróma alakul ki, mert mi az, hogy tudomást szerzel arról, hogy tilosban jár és kérdőre vonod? És mi az, hogy 2 hónap után is eszedbe mer jutni az ő "kis" félrelépése? Milyen ember vagy te, hogy nem tudod túltenni magadat ezen, amikor ő ezerrel próbálkozik bebizonyítani Neked, hogy már nem fekszik le mással, csak randizgat? :D Csak akkor gyere össze vízöntővel, ha nagyon unatkozol, mazochista vagy és szeretnél kisebb önbecsüléssel kikecmeregni a kapcsolatból, mint amilyennek belemásztál.
2015. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van akinek igen, van akinek nem.Egy valakit felejts el.A lelked mélyéig. A szűzeket.Halgass rám.Messze kerüld őket.Talán az elején összeilletek, de a végén, egyik zódiai jellel sem gyühetsz ki rosszabbul.talán a bak
2018. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!