Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti mennyire hisztek a horoszkó...

Ti mennyire hisztek a horoszkópokban? Volt akinek be jött?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 21:26
 1/7 Legoman ***** válasza:

Ha olyanokra gondolsz, amik újságban meg ilyenekben vannak, azok nem valósak, az vagy bejön vagy nem.

Az igazi horoszkóp személyre szabott. Eredetileg a horoszkóp az embernek a tulajdonságait és a vele született adottságait mondja meg a bolygók állásából.

Hasonló a számmisztikához, csak a horoszkóp pontosabb.

2014. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A valós horoszkópot hol lehet megnézni?

Én astronet-en szoktam olvasni. A párom a hét elején szakított , elég bonyolult a dolog. De én úgy érzem , hogy ennek még jó vége lesz.

Az astronetes horoszkóp is egész jót ír mind kettőnknek. Már csak ebben bízok

2014. nov. 6. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az bejött, hogy nem jövök ki a Kosokkal! Mérleg vagyok különben.
2014. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hiszek benne.


Az pedig, hogy valakinek bejön, csupán a véletlennek és egyszerű pszichológiai jelenségeknek az eredménye.

2014. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy a tőlünk több szám millió kilométerre keringő bolygók hogyan befolyásolnak minket. Egyáltalán miért hatnának máshogyan az egyik emberre mint a másikra?
2014. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fredy6 válasza:
A válasz egyszerűbb, mint gondolnánk... Amit olvasol, ha hiszel benne tudatosul, ennek megfelelően vonzod a jó vagy kevésbé jó dolgokat. A legtöbb horoszkóp általánosít, mivel tömegekhez szólnak, így semmikép sem lehet "magunkra venni". A lényeg, hogy akármilyen horoszkópot is olvasol, találd meg benne a POZITÍV mondanivalót, és azt tudatosítsd magadban. :)
2014. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Üdv biztosan állíthatom ,hogy a horoszkóp rossz dolog hitler is azok után ment és rá is fázott.

Semmiképp ne hidd el amit a horoszkóp mond még ha esetleg egy két dolog bejön is.

A horoszkóp alapvetően nem egy jó dolog ugyanis a jövőre a ad tájékoztatást de rossz vagy gonosz szellemi erők bevonásával.Persze ez nem publikus és a lényege hogy ez ne derüljön ki.Ne kövess horoszkópot mert ha esetleg be is jön egy darabig de utána biztos a kudarc és a sikertelenség.

2014. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!