Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok akik hisztek horoszkópo...

Lányok akik hisztek horoszkópokban, mit tapasztaltatok vízöntő pasikról tényleg hiányzik belőlük az erős szexuális vágy?

Figyelt kérdés
En az vagyok de sztem nekem elég sűrűn van szexelhetnékem meg legtöbbször naponta meg is teszem! nem értek ezzel egyet

2014. aug. 4. 02:28
 1/8 intrepid ***** válasza:
9%
Ostobaság, erről a szeretőimet, és a feleségemet kellene megkérdezni.
2014. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én férjem vízöntő, bármikor lehet szexelni, nagyon igényli is, nem tudom, ezt honnan vetted, sztem hülyeség
2014. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Belőled az ész is hiányzik.
2014. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
a pärom vizöntö es kevesebbet kivänja mint en,söt megvan anelkül is,szerinte nem ez az elsödleges,noha azert fontos egy jol müködö kapcsolatban. De ketlem hogy összefüggne a horoszkoppal
2014. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem volt Vízöntő pasim, kettő is.

Tűz jegyű vagyok, nekem úgy tűnt többször is, hogy ami hiányzott belőle az éppen a szenvedély, az odaadás, az érzékiség. Csupán feladat megoldást éreztem mindegyiknél, annak ellenére, hogy a részemről az odaadás és minden ami kell min. 95%-ban ott volt. Kb. ugyanezt éreztem a Szűz jegyű pasiknál is. Viszont az élet más területén is leginkább felszínesnek éreztem mindkettőt.

2014. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem elég a napjegy, hogy ilyeneket meg lehessen mondani, tessetek jobban utánajárni, és ne az általánosításokra hagyatkozni kizárólag. Sokat számít, hogy az egyes bolygók hol helyezkednek el az egyedi képletben... stb. Vannak már jó online kalkulátorok erre ingyenesen is.
2014. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyan azt éreztem/érzem, mint a 10:06-os, teljesen.
2014. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok ismét.

Egyébként ha az én tapasztalatom érdekel, leírom. Én skorpió napjeggyel, bika ascendenssel és bika holddal, valamint ezeken kívül skorpióban, nyilasban és bakban torlódó bolygókkal rendelkezem. Én olyan vízöntő napjegyű pasival még nem találkoztam, aki meg tudta volna mozgatni a szexuális fantáziámat.


Ez nem azt jelenti, hogy bennetek nincs vágy, mert biztos van. Csak minden ember más, és mindenkihez más illik, mindenki más típushoz vonzódik, mindenkit más mozgat meg.

2014. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!