Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bejött-e már valaha a horoszkó...

Bejött-e már valaha a horoszkópod?

Figyelt kérdés
Nekem a pénteki napi fullra bejött, ahogy utólag elolvastam, teljesen le voltam döbbenve!
2010. febr. 7. 20:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
persze:) astronet.hu-n amit írnak(napi,heti,havi),az nekem ált igaz:|
2010. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
hát,az általános jellemzés rám igaz,főleg az előző által említett astronet.hu-n, és néha még a napi is,de az ritkábban, viszont most töltöttem ki pár tesztet is ezen az oldalon,és olyanok jöttek ki hogy hú:D tök igaz mindegyik
2010. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságok,amik mindenkire igazak lehetnek.
2010. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem tavaj márciusra ezt írta: március közepén valakivel fogsz találkozni, aki meg akar ismerni. Március 13án találkoztam azzal a valakivel:)
2010. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
én nem hiszek az ilyenekben :)
2010. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mindig bejön, hiszen úgy van csinálva, hogy mindegyik, mindenkire igaz legyen.
2010. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Olyan általánosságokat ír le, amiket bárkire rá lehet húzni.
2010. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A rossz mindíg, de ha nyereményt vagy valami jó dolgot, az soha.:((
2010. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez egy állításhalmaz amiből vagy ez igaz rád vagy az, azt már te válogatod össze hogy melyik aztán meg el vagy tőle ájulva!!


Közben meg lehetne írni olyan hosszú általános elemzéshalmazt aminél nem lenne ember akire ne lenne igaz..

2010. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

volt egy vicces eset..:)

valami hetilapban irták egyszer, hogy valami baleset fog érni, és ezért valami nyaralásra nem fogok tudni elmenni.

pár nappal később sikerült elvágnom a kezem, és nem mentem el a tervezett nyaralásra.

2010. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!