Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 1. Kos nővel jól kijöttök? 2....

1. Kos nővel jól kijöttök? 2. Tapasztalat? 3. Mi a horoszkópod, nemed?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

1. Van, amelyikkel igen, van, amelyikkel nem:)

2. Ne számíts nagy nyugalomra, akkor sem, ha otthonülő, az aktivitás lételeme, lehet az gondolkodásbeli, kommunikációra összpontosító. egyik percben még a szoba egyik csücskében ül nyugodtan, aztán...

3. Nő vagyok, de a horoszkópomat nem fogom ide felrajzolni:)))

2011. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
éértem :) én kos nő vagyok..azért érdeklődök a tapasztalatokról stb... mert tudom,h nagyon elviselhetetlen tudok lenni :D
2011. máj. 19. 15:27
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nekem volt egy nagyon szélsőséges kapcsolatom egy kos lánnyal!Tűzes forró szerelem volt a miénk az ágyban szerintem se neki se nekem nem volt ilyen élménye ott megtaláltuk a közös nevezőt,de máshol sajnos nem nagyon!Nagyon szerelmes voltunk és szerettük egymást még évek múlva is hiányoltuk egymás testi közelségét talán lelkileg is jól kijöttünk volna ha nem olyan tűzes a természete,mindenre ugrott,agresszív volt,de egyébként jó lelkü ember!Az életben nem tudtunk együtt működni sajnos csak a hálló szobában!:)De ott nagyon!De az sajnos kevés a hétköznapi élethez!Ja és még fiatalok voltunk akkor még nagyon!De még majdnem 8 év elteltével is sokat gondolok rá ahogy ő is én rám!Nagyon hirtelen haragu volt és azt nem tudtam rolerálni és hát a hűségéről se volt híres mint utobb kiderült!:)


28/F

2011. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szija!


Hát jaja valóban nagyon agresszívak és lobbanékonyak,hát igen a szex..:D Amúgy irigyellek,hogy van egy ilyen gyönyörű emléked :) az mindig jól jön. És ha nem vagypk faragatlan,mi a horoszkópod? :) :D

2011. máj. 19. 18:48
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy faragatlan!:)

Szűz vagyok!:)

2011. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon szerettem!Ja és ami a lényeg nagyon nagyon féltékeny volt pedig soha nem adtam rá okot!!!!Nagyon szerettem őt és soha nem csaltam meg!Ami végülis tönkre tette a kapcsolatot az a féltékenysége,én is az voltam,de ő mér tulzásokba esett!
2011. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Akk jó :) Hmm pedig én azt hittem,h a szüzekkel nem jönnek ki jól...de akk a Te eseted ezt megcáfolta :)

Ismerős,hát igen a kosok nagyon féltékenyek tudnak lenni..én is az vagyok nagyon,de csak ha szerelmes vagyok... És am első szerelem vt vagy az első igazi? :)

2011. máj. 19. 20:55
 8/18 anonim válasza:
Èn igen!:) Oroszlán/N
2011. máj. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát azt el is hiszem :P Oroszlánok.. :)
2011. máj. 20. 06:22
 10/18 anonim ***** válasza:

És am első szerelem vt vagy az első igazi? :)


Inkább az első igazi!De végülis mondhatom azt is hogy az első igazi szerelem ahol kaptam viszonzást!

Bár én hogy öszinte legyek nem horoszkóp alapján szoktam párt választani és nem az alapján itélek meg egy embert!Én ugye mondtam hogy szűz vagy,de én rám nem nagyon illenek a jellemzők egy kettő igen!Talán akkor veszem észre magamon amikor rossz passzban vagyok!Akkor elő jön egy két rossz tulajdonság,de hát kinek nem akkor?:)

2011. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!