Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópod, az aszcenden...

Mi a horoszkópod, az aszcendensed? Szereted a horoszkópod? Ha igen, miért? Ha nem, miért? Ha lehetne, melyik más csillagjegyet választanád inkább? És miért pont azt?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy, nemed?


(Ha tudsz másféle horoszkópot magadról akkor azt is megírhatod pl a Holdhoroszkópodat stb..)


Köszönöm a válaszokat.


Az enyém Bika, Ikrek aszcendenssel, és Skorpió holdhoroszkóppal.


2011. júl. 20. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fuh :D Nekem Bak a cs.jegyem, Szűz a holdjegyem, Nyilas az asc-em. 20/L vagyok.


Hát a Bak személyiség nekem egyáltalán nem szimpatikus, de szerencsére én nem vagyok olyan. Mármint amiket írnak róla, hogy rideg, anyagias, túl komoly, karrier/munka-mániás, mindig racionálisan "hideg fejjel" dönt, stb... De illik rám belőle, pl hogy nagyon kitartó tudok lenni (de nem mindig vagyok... Csak tudok, ha akarok :D)


Az asc-em se illik rám igazán, mert nem vagyok egy "társaság középpontja" típusú, nagyszájú, csak közeli barátokkal szemben. Mindenki más előtt nyuszi vagyok :)))) Viszont az igaz, hogy imádok menni ide-oda, meg érdekelnek a filozofikus, sőt "földöntúli" dolgok, és hiszek is bennük (pl: sors, reinkarnáció, stb), és szívesen mondogatom ezt másoknak is, és próbálom őket meggyőzni erről :$ :D Meg még az is igaz rám, hogy nagyon fontos számomra a függetlenség, a szabadság.


A Víz-jegyek nagyon illenek rám, de azok se 100%-osan, mert nem vagyok "lágyszívű", csak nagyon érzékeny vagyok meg ilyesmi.

2011. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A horoszkópom Szűz.

Egyáltalán nem igaz rám.Nem vagyok takarítás mániás,maximalista annyira sem,és konzervatív sem,szeretem az extrém,új dolgokat.Ráadásul tizenéves koromban,ha megkérdezték,mi a horoszkópom,és mondtam,hogy Szűz,azonnal jött a következő kérdés:"És még az vagy?"...


Az aszcendensem Skorpió.

Na az teljesen igaz rám,leszámítva,hogy nem vagyok féltékeny típus.


A holdhoroszkópom Rák.

Ez nagyjából igaz is rám,ebből az nem igaz,hogy nem szoktam túlzottan aggódni,gondoskodni.Állítólag szeretem,ha irányítanak,ami egyáltalán nem igaz,mert azt hiszem,az egyetlen dolog,amit nagyon nagyon utálok,ha megpróbálnak irányítani.

2011. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A csillagjegyem skorpió, és ami nagyon illik rá belőle, az a szabadságvágy, a művészlelkűség :D, imádok segíteni másokon és gyakran nagyon sebezhető/érzékeny vagyok. De a tányércsapkodás meg a bosszúállás áll tőlem a legtávolabb.


Az aszcendensem ikrek... hát, a felszínesség sajna elő szokott jönni, főképpen akkor, amikor valakivel nem igazán van kedvem egy légtérben lenni, azokat a szituációkat így talán könnyebb "túlélni". Nagyon gyakran változik a véleményem dolgokról, aminek eddig már rengeteg konfliktus kialakulása volt köszönhető olyanokkal kapcsolatban, akiknek ezt nagyon nem veszi be a gyomra. A kényes helyzeteket szeretem humorral megoldani. Bár, néha erre is ráfázok, na mindegy :D


A holdjegyem bika, de igazából nem vettem észre, hogy a bika-jellemzők közül bármi is érvényes lenne rám. Annyi tuti, hogy a bika férfiakkal nagyon egy húron pendülök (ideig-óráig), de hogy van-e hozzá köze, azt nem tudni.


22,L

2011. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszek a horoszkópban, de időelverésnek pont olyan jó, mint a netes tesztek kötöltögetése.


Napjegy: Halak, 4. ház. A túlzott fantáziálás, a csapongás, a szenvedélybetegségekre való hajlam és a valóságtól való menekülés, az elvont, spirituális dolgok iránti érdeklődés passzol belőle. Az emberszeretet, agondoskodás és az alkalmazkodókészség totálisan nem.


Aszcendens: Skorpió. Passzol az erős karizma, a szélsőségesség, a makacsság, és szigorúan rövid távon a szenvedélyesség is, de nem passzol az élelmesség és az önfegyelem.


Hold: Kos, 6. ház. Az impulzív, kissé infantilisnek mondható, lendületes érzelmi élet és a betegesség (a ház és fényszög miatt) stimmel, a versengési, bizonygatási vágy kevésbé.


A többit csak címszavakban, nyilván mindben van, ami passzol és van, ami nem.


Jupiter: Skorpió - 1. ház.

Uránusz: Nyilas - 1. ház.

Neptunusz: Nyilas - 2. ház.

Vénusz: Bak - 3. ház.

Merkúr: Vízöntő, 3. ház.

Mars: Mérleg, 12. ház.

Szaturnusz, Mérleg, 12. ház.

Plútó, Mérleg, 12. ház.


Passzol rám, hogy aránylag sok a levegős jegy és nagyon kevés a föld, valamint hogy domináns az 1. és 12. ház. A fényszögeim nem túl jók elvileg. :)


29/N

2011. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Napjegyem : Oroszlán :)

Holdjegyem: Mérleg

Ascendensem : nem tudom, de nem is érdekel.

Marsom: Szűz jegyben áll.


Fiatalabb koromban ( most vagyok 29) még jobban volt jellemző az oroszlán, minden tetszik ami hatalmas, imádom a nagy szobákat, tereket, színházat, most már nem annyira.

Szeretem a gyerekeket, és szeretek rajzolni szabadidőmben.

Egyébként nem vagyok túlzottan egoista, ami az oroszlán jellemvonása, ez nem igaz, és inkább bájos vagyok, mint szép :)) ha mondhatom ezt.

2011. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

24 N- Napjegy: Nyilas, Holdjegy : Oroszlán, Aszcendens: Oroszlán


A nyilas jó jegy illik rám, vidám, optimista, őszinte kalandkereső, intellektuel, jó humorérzékkel. A képletemben sok az oroszlán ami csak még jobban feltüzeli a tüzes természetem.

A hibám is tipikusan nyilashiba: naiv vagyok és nincs elég önbizalmam.

Ha tehetném oroszlán lennék, szerintem ők önbizalommal születnek, legyenek akármilyen külső adottságaik, nekik mindig van.

Vagy skorpiónak, mert az szenvedélyes és megfejthetetlen, jóval bonyolultabb mint én.

2011. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Horoszkóp: Oroszlán

Aszcendens: Skorpió

Holdjegy: Skorpió

Kínai horoszkópom: Kígyó


Teljes mértékben oroszlán vagyok. Vezető személyiség, néha makacs és önfejű, maximumra törekszek, optimista vagyok. Továbbá tudok szenvedélyes és egy igazi vadmacska is lenni ;).

Az aszcendensem annyiban igaz rám, hogy nagy az akaraterőm, szeretem a kihívásokat.

Kígyóként pedig, hogy sokat adok a külsőségekre (magamra), lelkes és gyors felfogóképességű vagyok.


Imádom a horoszkópom. Az oroszlán asztrológiai jelképe a csuklómra is van tetoválva (amint meglesz a jogosítványom, rákerül egy oroszlán is), valamint most készül majd a másik csuklómra a kígyó kínai írásjelekkel és egy kígyóval.


21/N (hamarosan 22)

2011. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Napjegy: Oroszlán

Aszcendens: ikrek

Holdjegy: Vízöntő



Nekem nagyon fasza így! :D 18/F

2011. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Nyilas vagyok Kos aszcendenssel.Szeretem a horoszkópom. Ha nyilas nem lehetnék más se lennék.:) Sok a rossz tulajdonsága, de kárpótolnak.

Többet nem írok, tipikus nyilas vagyok, aki jártas a témában, "ismer".:D

2011. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Nekem: skorpió, skorpió, skorpió XD majd sárkány.


Amit írnak ezekről a jegyekről abból csak a makacsság igaz, mert amúgy nagyon félénk csendes vagyok.

2011. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!