Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hoditsak meg egy...

Hogyan hoditsak meg egy vizontot? Skorpio no vagyok

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 15:13
1 2
 1/19 anonim válasza:
ne vedd figyelembe
2015. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bújj el ott, ahol önteni szokta a vizet, és amikor megjelenik ugorj elő és szúrd meg.
2015. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Legyél a szellemi társa, éreztesd vele hogy melletted szabad és ha gyorsan vág az eszed be fogsz vágódni nála. :D

Én vízöntő lány vagyok az ikrek fiúkat szeretem a legjobban. :D Sajnos a vízjegyűekkel nem tudom mit kezdeni, túl lassúak hozzám. :(

2015. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
teli has üres herék
2015. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Állítólag szabadjára kell engedni őket. Én is skori nő vagyok, de engem a vízöntő pasik egyáltalán nem vonzanak, max. haver, de nekem ők túl "elvarázsoltak", teljesen más világ, én jóval dinamikusabb vagyok náluk, legalábbis akiket eddig ismertem. Érdekes viszont, hogy ismerek vízöntő nőket és velük jobban kijövök, jóval dinamikusabbnak ismerem őket a vízöntő pasiknál.
2015. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Te sehogyan sem a hódítás a férfi dolga,egyébként ez a horoszkópos dolog hülyeség erre nem építhetsz kapcsolatot.

Nagyon fontos hogy hasonló háttérből gyertek és hasonló legyen az értékrend és a gondolkozásmód.Persze fiatalon az ember nem ezt nézi, van is sok válás.

2015. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Tommaso99 válasza:

Vízöntő vagyok. Hozz magaddal egy kispárnát

és már sínen is vagy. Én leszek a vonat.

2015. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 cucusropi ***** válasza:

Nézem a kapcsolódó kérdéseket, és van egy halom ilyen jellegű kérdés. Mindet nő tette fel, milyen érdekes.


Viszont, hogy ne legyek off-topic azért valami választ is megpróbálok kiötleni:

Szerintem ugyanúgy próbálkozz, ahogy egy akármilyen más horoszkópú emberrel tennéd.

2015. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, #7-es. A vonaton ugyanis nincsen gumi...
2015. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Üdv, én is vízöntő vagyok. Én szeretem, ha elfogadnak úgy ahogy vagyok ne akarjon senki megváltoztatni. Jól esik, ha érdeklődnek irántam, de ezt se vigyék túlzásba. Nem szeretem, ha durván rám szólnak. Ettől a frász szokott rám jönni.
2015. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!