Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megsértettem a halak jegyű...

Megsértettem a halak jegyű pasim, tapasztalataitok szerint végleges ennél a jegynél, ha nem akar látni vagy idővel megnyugszik?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 19:19
1 2
 11/18 anonim válasza:
91%
Az első választ muszáj volt felpontozni!!!! :D
2015. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
A 2. is jó volt. :D
2015. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 bollocks ***** válasza:
83%
Talán nem kellett volna félrekúrni...
2015. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%
Szerencséje, hogy nem oroszlán vagy kos? Azok a jegyek 2 perc alatt elfelejtik a sértést. A halak pasim viszont még évek múlva is szóról szóra sorolta azokat a sérelmeket, amikre én már egyáltalán nem emlékeztem. A halak az egyik leggázabb jegy, pesszimista, mindenben csak a rosszat látó emberek nulla önbizalommal!
2015. febr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Szia !


Én halak vagyok 27 F


én most magamból indulok ki, hogyha szeretek valakit és az akár vérig is sért , magamat érzem felelősnek, (én e közben a lábai előtt heverek hogy bocsásson meg nekem miközben ő sértett meg engem,(pl megcsalt vagy hasonló) de ha ezt még egyszer el játsza már teljesen mindegy mert be közönbösödök és leszarom.

és soha többé nem fog érdekelni.olyan mintha ki törölték volna a gondolataimból=mintha nem is létezne.

2015. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Zàrójeles rész sosem volt, persze még csak pàr hónap..Messze nem megcsalàs, csak ő besértődött, és elzàrt minden kommunikàciós csatornàt..Ez a végleg kitörlöm a fejemből,szívemből ez hogy működhet? Türelem hasznàl?
2015. febr. 2. 10:42
 17/18 anonim válasza:
A 13-as sem rossz :D Komolyan még izgalmasabb ezeket olvasni mint akármelyik más kérdéseket :D
2015. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
gyorsan kérj tőle 3 kívánságot
2015. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!