Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Halak horoszkópú emberek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halak horoszkópú emberek! Milyennek írnád le őket?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok velük? Ha halak vagy, milyen vagy? Őszintén!

2014. márc. 8. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én halak vagyok. Ha jellemezni kéne magam: nyitott, társasági ember, érzékeny, egy kicsit félénk a szerelemben és a srácokkal(de nem annyira, hogy nem bírok megszólalni...) 16L
2014. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akiket én ismerek:

- állandóan késnek

- szétszórtak fejben

- álomvilágban élnek

- kedvesek, de full határozatlanok

- hangulatemberek


:D

2014. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nagyon durva, de majdnem mindegyik igaz rám, amit a 2-es leírt! :D

16L

2014. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

határozatlan,korrekt,megbízható,sok embert ismer,de kicsit visszahúzódóbb


ez csak tapasztalat

2014. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnyerő férfi vagyok, de nem használom a sármom, ennyi. Belsőleg pedig jó embernek tartanak, néha túl jó a szívem, ezt sokan kihasználták már, de megbánták (tettem róla, hogy megbánják). 24/F
2014. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Halak vagyok én is:)

Minden teljesen igaz rám abból amit a 2es írt:D Ezeken kívül naiv vagyok, nem vagyok haragtartó, sőt túl gyorsan megbocsátok olyanokat is amiket nem kéne.

17/L

2014. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is halak vagyok de ram nem minden igaz.. kiharcolom amit akarok, ha valamit gondolok azt masnak is ugy kell.gondolnia, kiallok a velemenyem mellett, baratsagos vagyok, hirtelen haragu, erzekeny (bar nem mutatom) sokat almodozom, viszont tisztaban vagyok vele, hogy lehetetlen dolgokrol. Joszivu vagyok, segitokesz, turelmetlen, feledekeny, de a szetszortsag nem jellemzo. Minden erdekel, barmirol eltudok beszelgetni barkivel.
2014. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!