Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nőnek milyen a viselke...

Skorpió nőnek milyen a viselkedése? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#viselkedés #skorpió #skorpiónő
2015. febr. 5. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Rovarokkal táplálkoznak; zsákmányukat karmos tapogatólábaikkal kapják el. A vékonyabb tapogatólábú skorpiók ezután ollóikkal ragadják meg zsákmányukat, amit megszúrják tüskéikkel. A vastag tapogatólábú skorpiók ollóikkal lefogják a zsákmányt, és csak akkor szúrnak, ha a zsákmány túlzottan ficánkol. A pókokhoz hasonlóan 1 pár csáprágójuk van, ez azonban második, az áldozat feldarabolására szolgáló ollópárrá alakult át.


Rendkívül ellenállóképesek; jelentős radioaktív sugárzást is kibírnak."

2015. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Öhm... Horoszkóp ügyileg gondoltam, mivel ezozerikus rovatba irtam ki a kerdest.... :D de nem.baj koszi azert
2015. febr. 5. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Láttam, de csak a napjegyet adtad meg, az meg nagyjából semmire sem elég. Pontos adatok kellenének.
2015. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat az, hogy a horoszkóp mindan alapot nélkülöz. Mert szerinted milyen hatása van annak, hogy egy csillagcsoport 6 milliárd csillió km távolságban hogyan áll éppen? Szerinted van összefüggés?
2015. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!