Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika férfi, bak nő? Vélemények...

Bika férfi, bak nő? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi pont így vagyunk. :) Mire vagy kíváncsi?
2014. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hogy mennyire harmonikus a kapcsolat, hogy jöttök ki egymással, ilyesmi :)
2014. júl. 3. 20:16
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát harmonikusnak nem mondható. Kb. ég és föld vagyunk, de állítólag az ellentétek vonzák egymást.

Én mint bak nő vagyok az irányító a domináns, a párom már majdnem papucs kategória.

Én lobbanékony vagyok, a páromnak meg sokszor végtelen türelme van.

Sokat vitázunk, de szerintem ez legtöbbször azért van mert nem beszélünk meg dolgokat és akkor jön az, hogy: Hát én így gondoltam, én meg úgy.

Ízlésünk az szinte ugyanaz minden tekintetben, egy étel, egy kutyafajta, egy berendezett lakás, egy autó, stb.

Bár lehet, hogy a viták, a kisebb-nagyobb veszekedések hoznak jobban össze, vagy elengedtetetlenek számunkra.

2014. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én bika férfi vagyok, egyszer régen volt egy bak nőm fél évig. Nagyon durván veszekedtünk mindig, majd nagyon durván szeretkeztünk utána mindig. Állandóan belém kötött, és én csak az ő eszközeivel tudtam neki visszavágni. Aztán egyszer csak felrobban az agyam a hülyeségei miatt (trágárságszűrő bekapcsolt), és otthagytam az Erzsébet-híd pesti hídfőjénél. Azóta sem láttam!
2014. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Bika férfi + rák/halak nő

Bak nő + karrier

2014. júl. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát ezek nem túl megnyugtató válaszok, nálunk én vagyok a bak nő, párom bika férfi, bár mi még csak 1 hónapja vagyunk együtt,m remélem azért jól ki fogunk jönni egymással :D köszi szépen a válaszaitokat :)
2014. júl. 4. 08:02
 7/16 anonim ***** válasza:
úgytunik a bak nok a legrosszabb mind kozul, nem valoak senkihez..
2014. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem a bak nő a legrosszabb, közel sem.

Egyik legjobb barátnőm is az. Nagyon tudnak szeretni, csak nehezükre esik az érzelgősség. És ahogy láttam, nagyon fontos a karrier.

2014. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát nem egyszerű esetek a bakok, ezzel tisztában vagyok én is
2014. júl. 4. 16:19
 10/16 anonim ***** válasza:

"úgytunik a bak nok a legrosszabb mind kozul, nem valoak senkihez.."


Vajon miért is????????


Azért mert nem tutyimutyik hanem irányító fajták (cégvezetők, tanárok, de mindenképp vezető beosztásban vannak), karrieristák, céltudatosak?

2014. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!