Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyen horoszkópú...

Szerintetek milyen horoszkópú emberek a legidegesítőbbek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 20:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ kinek mi az idegesítő. Lehet idegesítő az oroszlán tudálékossága, a bak tutyimutyisága, a vízöntő kioktatása, a skorpió kivagyisága, a kos önfejűsége és még sorolhatnám. Én nyilas vagyok, nekem a humoromat nem díjazzák sokan, sokan viszont imádják ha fárasztom őket...ez ilyen...
2015. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azok, akik nem tudják magukat lekötni, és vagy folyton csacsognak és reagálást várnak másoktól (ilyen pl. az Ikrek), vagy azok, akik unatkoznak vagy irigyek és direkt konfrontálódnak másokkal (Oroszlán vagy Skorpió nők tipikusan ilyenek).

Rajtuk kívül pedig a buta emberek, akik nem tudják befogni, de ez már horoszkóptól független.

2015. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!