Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Én halak vagyok, aki nekem...

Én halak vagyok, aki nekem tetszik szűz. Összeillünk horoszkóp alapján?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 20:27
1 2
 11/14 D-Mano ***** válasza:
15%
Elsősorban, tényleg ne a horoszkóp alapján ítélj! Nem vagyok szakértő, csak a tapasztalataim alapján: 2 féle szűz ismerősöm van: az egyikkel nagyon nehezen jövök ki, túlnő rajtuk a beképzeltség és a mindig igazam van tulajdonság, a másikkal pedig nagyon jól kijövök, náluk a kommunikációmánia és a gondolatiság dominál (persze attól még nekik is mindig igazuk van, és az ő véleményük nagyon fontos! :) ). Ezenkívül asszem a szűz és a halak bizonyos szempontból egy tengelyen vannak, bizonyos tekintetben kiegészítik egymást, tükrözik egymást. Tehát elképzelhetőnek tartok egy jó kapcsolatot. (Halak vagyok)
2015. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

7-es!

Nem tudom hogy mennyi az igazság abban hogy a halak fejlettebb -e a szűznél, vagy sem, de én abból amit írtál, csak azt vettem le, hogy az adott jegy csak az előző hibájából tanul. Tehát nem az összes előtte lévőjéből. pl.: a szűz és a skorpió is maximalista, pedig a skorpió a szűz után van. Egy biztos. Minden embernek/jegynek van sok pozitív és sok negatív oldala. Szerintem nincs olyan hogy egy adott jegy fejlettebb jegy a másiknál, ez olyan lenne mint egy kasztrendszer és tényleg, ki hogyan látja, hogy mi a fejlett vagy mi nem. A szűz például nagyon okos. Adott szituációban ez lehet hogy többet ér mint más egyéb tulajdonság, máskor meg érzelmekre van szükség. Amúgy meg.. én szűz jegyű vagyok és sokan írják h a szűz nem tudja kimutatni az érzelmeit és unalmas... én abszolút nem érzem így :DD. Persze nem ilyen egyszerű a dolog, hiszen különféle bolygónk más-més jegyben állhat. Kérdező: én nagyon jól kijövök a halak jegyűekkel, szerintem ez a 2 jegy nagyon jól kiegészíti egymást. Ha összejöttetek lehetőleg dícsérd meg ha igyekszik. Sok sikert!(ha még él a téma) ;)

2015. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:) persze, hogy él még a téma ;) köszi :)
2015. máj. 31. 15:38
 14/14 anonim válasza:
Szia!Ên halak vagyok és az eddigi kapcsolataim mind szűz volt!Gyermekem apja es az elòtti nagyon hosszù is!hiszek a horoszkopban de nem abban a reszében amikor megmondják előre,hogy kivel mi fog történni a héten!a személyiségekben sok hasonlosag van azonos horoszkoppk eseten!Siman csak megfigyeltem ezt es valami van benne!A tapasztalatomat leirom privibe ha erdekel!
2016. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!