Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a Halak férfi?

Milyen a Halak férfi?

Figyelt kérdés
Írhattok Magatokról srácok és tapasztalt Hölgyek véleménye is érdekel! :-) Köszönöm előre is!

2015. márc. 18. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát én halak nő vagyok, de nem viselnék el egy olyat férfiban, min én :D Egyértelműen nem egy domináns alkat, határozatlan és önsajnáló. Érzékeny, ami sokszor marha jó, de néha kifejezetten idegesítő tud lenni. Nem mennék bele egy halakkal. Soha. :D
2015. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Érzékeny, idealista, művészlélek... ilyeneket mondanak rólunk. És jah, mondták előttem h nem domináns alkat :D

Ezek azért rám is jellemzőek, pedig én k*rvára nem hiszek ebben :D

Egy Halak férfi :D

2015. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem mindenki "tipikus" halak. Amit az első válaszoló írt, az teljesen igaz lehet. Az érzékenység még abban is megnyilvánul, hogy nem bírja, ha főnöke van, ezért a munka téma mindig kényes. A pénz kezelésével is lehetnek gondjai, illetve az önmenedzseléssel, úszik az árral. Általában kitalálják, hogy miniszterek akarnak lenni, és elvannak az egyetemen, addig se kelljen dolgozni, nekik tökéletesen megfelel a ház körüli munkák ellátása. Kicsit megalszik a tej a szájukban. Amúgy nagyon jószívűek, segítőkészek, családcentrikusak. 2 fiútestvérem van, mindkettő halak, és egymásnak szöges ellentétei, szóval ha nem mutatkoznak a fent leírtak jelei, akkor még akármi is lehet. :)
2015. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
A Halak férfi nedves, jól úszik, és könnyen kicsúszik a kezedből. Vigyázz vele.
2015. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Pikkelyes, nyálkás, csúszós
2015. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
amit a harmas irt az igaz ram teljesen :D valahol lattam netem a halakrol egy leirast, szinte minden illett ram, eleg furcsa. a muveszlelek viszont nem jellemzo
2015. márc. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Spilerke ***** válasza:
34%
A ,,halak férfi" a valóságban nem egy személyiség típus, az ember személyiségét nem a születése időpontja határozza meg, hanem a ,,neveltetés" a horoszkóp csak egy babona.
2015. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
szeretik a sört
2015. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Kihasználós,hazug, átverős fajta.

Látszólag kedves, de tényleg. De unalmas, az ember kérdezi, és még válaszolni sem hajlandó. Olyan, mintha minden mindegy lenne neki, mindenről döntsön a másik. Idegesítő hosszabb távon, mert sose lehet tudni, minek örül,minek nem,mert látszólag minden jó neki. Aztán egyszer csak minden előjel nélkül borít mindent. Hogy ez neki így nem jó, úgy nem jó, inkább hagyjuk az egészet és vége.

Csak sajnos elég későn jön ez a borítás, addig a másik elég sokat dolgozik annak érdekében, hogy megismerje.


Javaslom minden normális nőnek,aki halakkal keveredik kapcsolatba, hogy ha az elején bizonytalan a halak srácban, mert az nagyon nem kommunikatív és nem ad infót magáról, akkor idejében kapcsoljon, és hagyja 3,14csába...

2015. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Spilerke ***** válasza:
64%
#9 Te aztán primitív vagy a javából:D
2015. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!