Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azt olvastam, hogy a méleg...

Hedi0924 kérdése:

Azt olvastam, hogy a méleg jegyben született emberek általában szépek. Ti erre mit mondanátok? Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés
Hülyeségeket nem kérek, köszi :D

2015. ápr. 5. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz, én szép vagyok:)
2015. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Anyukám mérleg. Szép nő. De ez genetika, inkább. Mamám rák,anyukám a mamám kiköpött mása, én bak vagyok mamám és anyukám keverékének kiköpött mása. Mamám a legszebb közülünk a gyengéd vonasai miatt,anyukámnak már kissé karakteresebb arca van, de minden férfi fut utána, én meg.. Nem mondanék magamról véleményt,túl negativ lenne.

Mérleg aszcendensű ismerőseim is szépek.

2015. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2015. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
A kiegyenlített mérleget tekintsük szimmetrikusnak. A szimmetria általában véve szépnek mondható. Tehát ha a mérleg jegyű ember kiegyensúlyozott, az megnyilvánul fizikai valóján is, vagyis egy külső megfigyelő szépnek látja, ami abból ered, hogy a kiegyensúlyozottsága fizikai szimmetriákban ölt testet. De én ezzel igazából csak trollkodni akartam, de kezdem elhinni a hülyeségemet. :D
2015. ápr. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem feltétlenül. Vegyesek a tapasztalataim. Találkoztam már ritka ronda mérleggel is, nem is eggyel. A szépséget általában az ascendens, Vénusz befolyásolja, ha a horoszkópot tekintjük. Főleg a bika, bak vénuszú embereket találtam eddig a legszebbnek.
2015. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem bak a vénuszom és mérleg az aszcendensem, mégis kuszák a fogaim. Semmi szimmetria!:(


Amúgy meg genetika, és amit a troll írt... Szóval, hogy a belső kiegyensúlyozottságból fakad... Aki rendben van beül, rendben van önmagával és a környezetével sincsenek konfliktusai, az nyugodt, és szépnek látszik, mégha nem is túl különleges. A mérleg pedig pont olyan, hogy konfliktuskerülő, kerüli a stresszt, stb...

2015. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan butaság, igazán.

Sorba vettem az ismerősöket, akikről tudom véletlenül,hogy milyen "jegyben" születtek. Egyáltalán nem számít rájuk.

Más se, amiket írnak. Lehet úgy is, meg nem is.


Mi az, hogy nem kérsz hülyeséget; eleve nem komoly dolog ilyet kérdezni. Vagy ha komolyan gondolod, az inkább baj.

Szívesen.

2015. máj. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azok. Meg a bika nők is.
2015. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt egy szerelmem, aki Merleg Volt (fiu), es sztem a legszebb fiu, akit valaha is ismertem, tenyleg!! Formas arca, testalkata (sovanyabb, magas), gyönyörü szemei... regen volt, de öra tenyleg igaz!

Sztem nem ismerek mas merleget kivüle, ami eleg furcsa... (vagy annyira megsem szepek, h felfigyeltem volna rajuk? :XD)

2015. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


ha ő neked szép akkor.... inkább nem mondok semmit

2016. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!