Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek első babája hamarabb...

Akinek első babája hamarabb született, mire számítson? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel a második is hamarabb fog születni? Az is lehet, hogy még az elsőnél is korábban?
2014. ápr. 1. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel...
2014. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fiam 35+4 hétre született. Szivárogni kezdett a víz, végül sürgősségi császár lett.

Hugi az első császár miatt programozott lett 39+2 hetesen, de még semmi jele nem volt akkor, hogy önszántából ki szeretne bújni.

2014. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 évvel ezelőtt 10 nappal korábban jött. 20.-ára vagyok kiírva a kistesóval. Nagyon remélem, hogy ő is hamarabb jön... :) úgyhogy pár nap, és tudok érdemben is válaszolni a kérdésedre:)
2014. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem is 35 hétre jött a lányom, és aggódom, hogy most a fiam esetleg még hamarabb megszületik.
2014. ápr. 1. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:

a fiam a 36.héten jött. A lányom napra pontosan a kiírásra érkezett, a 40.héten :)


De most érzem, hogy nem tudom kihúzni a 40.hétig, annyira kőkemény a pocim, tuti megszülök hamarabb megint


33hkm

2014. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lcs ***** válasza:
szia! A lányom 37+2re született, a fiam 39+1re, szóval ne aggódj szerintem, nincs semmi összefüggés :))
2014. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy régi a kérdés, de hátha valaki ugyen erre kíváncsi, megírom, ahogy sejtettem a fiam még korábban jött, épp,hogy 34 hetet elértük. De semmi gond nem volt,2650 grammal jött a világra. :) Már 21 hónapos kis rosszcsont. :)
2016. márc. 8. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!