Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 2000. február 14-én születtem....

2000. február 14-én születtem. Mi a horoszkópom?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 25. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Vízöntő.
2015. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
S*gg fej
2015. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ingyen?

Csak utánvéttel, csekket utalást nem fogadok el.

2015. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jellemrajzot tudok adni: erős akaratú, uralkodó típus vagy. Az ilyenek általában tudatosan készülnek az életre (pályaválasztás, kapcsolatok), de valószínűleg lesz egy életszakaszod fiatal korban, amikor "elszakad a cérna" - rádöbbensz, hogy minden erőfeszítésed ellenére sokszor nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy tervezted. Ez általában önpusztításban jelentkezik: mértéktelen hedonizmus, pia, bulik, akár bűncselekmények, stb.

Fontos, hogy foglalkozz pszichológiával, vallással, esetleg ezoteriával, csak így léphetsz ki ebből az önpusztító szakaszból.

Tipikus ilyen személyiség típus pl. Csernus Imre.

2015. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!