Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelent az, ha 2 embernek...

Mit jelent az, ha 2 embernek szinte teljesen ugyanolyan a horoszkóp képlete?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Azt hogy korreláció van köztük(H0), vagy ami biztosabb, hogy elkövetted a másodfajú hibát fals negatív, béta (β) hibát. Amúgy nem csak a mintád kevés és rossz módszerrel választott. Hanem valószínűleg a vizsgált változók száma is kevés.
2015. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megértik egymást.
2015. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ugyanakkor születtek.
2015. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lucifer-666

:DDDDDDDDDDDDDD

Statisztika zh? :D

2015. máj. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A "szinte" és a "teljesen ugyanolyan" együtt "hasonló".
2015. máj. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egy évben, egy napon, egy órában, egy városban születtek.

én ismerek egy lányt, aki ugyanott és akkor született mint én, de nem olyan természetű, mint én.

ezt ugyanis az öröklött tulajdonságok és a környezeti ráhatás befolyásolja.

2015. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nekem is volt egy osztálytársam, akivel egy napon születtünk, ugyan abban a kórházban, még anyukáink is egy teremben voltak. Nem vagyunk túlságosan hasonlóak.
2015. máj. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azt hogy nem tudsz mit kezdeni magaddal :)
2015. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A horoszkóp MESE! Attól, hogy a születési dátumod szerint Te Iker , Nyilas, Bak... vagy nem jelenti, hogy az összes ember, aki veled megegyező horoszkópot "kapta", az olyan ember is, mint Te. Sőt.. Vagy, ha mégis, akkor az összes RÁK (mint én) a homlokához csap a kérdésed láttán, vagy csak fogatja a szemét egy nagy sóhaj kíséretében! :D
2015. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!