Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan család amelyben...

Van itt olyan család amelyben apa, anya, gyerek ugyanolyan csillagjegyű?

Figyelt kérdés
mi mind3an oroszlánok vagyunk, kislányom 17 hónapos, születésnapomon született, apa szülinapja az enyém után 10 napra van. azt szeretnénk ha következő gyerekünk fiú lenne és apa szülinapján születne:D túl sokat kérünk a sorstól?
2011. dec. 13. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi ahányan annyi csillagjegyűek vagyunk. De én ezen nem igazán gondolkodtam még. Nem mindegy? Van ennek valami jelentősége?
2011. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lányom és én rákok vagyunk, 4 nap van a szülinapunk nözött, meg 25 év :) Apa bika, úgyhogy nagy gond nem lesz...
2011. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Jesszus, és megvannak a jellemzők is? Mi is oroszlán család vagyunk, a fiam ugyan halak, de az aszcendense oroszlán, és ez látszik is... :)
2011. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mi a férjemmel nyilasok vagyunk a kisfiunk bika, a következő baba valószínűleg nyilas lesz :D de ezen még nem is gondolkodtam
2011. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi mind a hárman szüzek vagyunk. Énaug. 30-án születtem, apa szept. 5-én, kislányunk szept. 6-án. :-)
2011. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki tűz jegyű!

Én oroszlán nyilas aszcendenssel,Apa nyilas nyilas aszcsndenssel,a lányunk nyilas bak aszcendenssel!

Mikoreldöntöttük,hogy jöhet a tesó,akkor épp nyár volt,így én nagyonszerettem volna kos babaát,hogy ő is tűzjegyű legyen!Hát május elejére vagyok kiírva így bika lenne,de szerintem mivel nem lesz időm pihenni a végén tuti sikerül a kos! :)


Nekem fontos volt!De ha bika lesz is jó!Nálunk Apa és alánya között 2 nap van!A második lányunk meg az én 28. szülinapomon fogant! :)



És ti hirtelen család vagytok!olyanolaszos fajta?Szóval jellemzően oroszlánok vagytok?

2011. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
abszolút minden jellemző megvan bennünk, még a hajunk is olyan sörény, oroszlános.
2011. dec. 13. 18:25
 8/13 anonim ***** válasza:
nalunk apa szulinapjan szuletett a kislanyunk, ok ketten szuzek, en oroszlan
2011. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dédi, mama, és Én kosok vagyunk. Anya, és a húgi meg bika... Gondolom többet nem kell mondanom ;)
2011. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én skorpió vagyok, az aszcendensem is skorpió, a lányom a születésnapomon fogant, a párom szülinapja 08.07, a lányom 08.08-án született. Anyósom meg 08.09-én...Tök jó. :)
2011. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!