Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nők, akiknek Oroszlán a...

Nők, akiknek Oroszlán a párjuk! Szokott titeket ölelgetni, puszilgatni, de úgy nagyon? Vagy férfi Oroszlánok, ti szoktátok ezt a párotoknak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedről erre asszociáltam: [link]


Egyébként értem, hogy a horoszkópra gondolsz. Oroszlán vagyok, és szoktam ezeket csinálni, de szerintem ez mindenkire igaz.

2015. máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Értem én, hogy praktikus az oroszlán, mert napi 50x...

Csak elég nehéz vele megértetni, hogy a zebrán át kell menni, nem megenni...vagy tévednék?

2015. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem oroszlán, hanem Oroszlán. gyenge elméjűek kíméljenek
2015. máj. 9. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Nyilasként eléggé közel kerültem többször az Oroszlán pasikhoz, sőt van közöttünk többször egy-egy szikra. A kérdés nagyon jó, mert sajnos igaz is: eddig nagyon kevés ölelgetést, puszikat, csókokat kaptam tőlük.

Van egy olyan érzésem, hogy minthogy ők legtöbbször nagyon válogatósak, így nem annyira tapasztaltak, emiatt is van az, hogy sokszor ridegebbek és naívak ilyen apróságokkal kapcsolatosan. Pedig bizony nagyon jól állnak nekik az, ha adnának is önmagukból, nem csak elvárnák a kiszolgálást ...

2015. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!